reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
I jeszcze foteczki:)
 

Załączniki

  • SDC11310.jpg
    SDC11310.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 28
  • SDC11309.jpg
    SDC11309.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 30
  • SDC11317.jpg
    SDC11317.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 26
Heja dziewczyny ja zacofana wiec jescze nie odpisze na wszystko ... Musze wszystko przeczytac wstecz Bo piszecie aaa piszecie tak duzo ze niezla telenowela by z tego byla :))
U mnie Damianoo dzis miala wolne weic sobie siedzimy w domku bo pogoda jest do 4 liter ;/ byla kolezanka na kawce tak na szybciutko :)) A ja na obiadek dzis miala gulasz wieprzowy z ... ja z ryzem ptysiak z kasza a nadinka z ziemniaczkami ale ona miala swoj wlasny sosik :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
monika 373, kazia* witajcie.

Witaj maltanka:) Przywitałaś mnie wczoraj jako pierwsza więc dziś piszę do ciebie jao pierwszej:) Jejku jak tu Was dużo!!! Zaczynam się wciągać:) Dopiero co moge usiąśc do komputera żeby coś do was napisać..Jakoś dziś u nas spokojnie miałam nawet czas na to zeby wypić kawę ze znajomą...trochę żeśmy sobie poplotkowały..ha..ha..Pogoda u nas pod warszawa też ma się poprawić na piątek także miło będzie znowu:) Obiecałam że nastepny post bedzie miły?? Noi jest miły prawda?
 
dowikla sliczne dziewczynki

wiecie co wy tyle piszecie w ciagu dnia , ze chyba nie ma szans was nadrobic

masakra
my sie jeszcze trzy urlopujemy w austrii w sobote popoludniu jedziemy do domku i od poniedzialku juz szkola znowu
 
Wróciłam właśnie od psiapsioly, dzisiaj w nocy jedzie na samolot i wraca do Londynu i znowu pewnie z rok jak nielepiej nie bedziemy sie widziec!!!:-:)-:)-( Troche mi jej brakuje znamy sie od piaskownicy!

Pytam tak o samochody jakie macie bo my chyba bedziemy zmieniac-jest szansa na to ze rodzice nam dołoża więc trzeba korzystac!;-)
 
reklama
Która z dziewczynek jest na środkowym zdjęciu ? :zawstydzona/y: :sorry: śliczne wyszła :tak: te oczy :tak:
Dziekuje
To jest Wiktoria:tak::tak::tak:

no sliczne a powiec ty na tej skóże spisz
Nie Kochana:no:Ja spie z dziewczynkami w sypialni:tak::tak::tak:
N atym sie nie da nawet teraz siedziec bo jest za zimne brrr

Teraz pojadłam dopiłam sie pepsi i mam brzuch ja bym była w ciązy
hihihi a ze mnie sie smialas:-);-)
Ja jestem jeszcze przed @ wiec juz wogole jest u mnie masakra:szok::szok::szok:

Wróciłam właśnie od psiapsioly, dzisiaj w nocy jedzie na samolot i wraca do Londynu i znowu pewnie z rok jak nielepiej nie bedziemy sie widziec!!!:-:)-:)-( Troche mi jej brakuje znamy sie od piaskownicy!

Pytam tak o samochody jakie macie bo my chyba bedziemy zmieniac-jest szansa na to ze rodzice nam dołoża więc trzeba korzystac!;-)
A na jaki chcielibyscie zmienic???
Ja polecam jakis niemiecki jakby co;-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry