reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dobra dziewuchy ja spadam. Wojtek suszy mi głowe chce usiasc przy kompie-ja spadam na housa. Jutro pewnie bede dopiero po 12 najwczesniej, bo mam ta rozmowe w sprawie pracy o 10!!!! Trzymajcie kciuki dziewzyny!!! :-)

Dobrej nocki wszystkim zycze!!!!!!!!:-):-):-):-)
 
reklama
mnie to dzis od rana jakos brzuch pobolewa jakby na jakies zatrucie :eek::eek::eek:

do konca dnia duzo nie zostalo wiec jakos przezyje :sorry::sorry::sorry:

wybralam takie poncza juz:
TMC Modne PONCZO - Musisz je mieć!!! PONCZA (773948763) - Aukcje internetowe Allegro

PIĘKNE KLASYCZNE PONCZO ! BARDZO MODNE ! SPRAWDŹ (775871695) - Aukcje internetowe Allegro

EkStra PONCZO Prążkowane GOLFIK S/M/L/XL (788275359) - Aukcje internetowe Allegro

sa w podobnnych cenach dlatego tez sie skusilam... :laugh2:

luna wieczorakmi to ja jutro tez bede z Wami....
jutro popoludniu to wogole tipsy robie u mamy... bo sie zachcialo teraz wszystkim :sorry::sorry:
ale zas kasa...
chociaz to troche biedniejsza dziewczyna wiec ujme jej z ceny :sorry::tak:

Dobra dziewuchy ja spadam. Wojtek suszy mi głowe chce usiasc przy kompie-ja spadam na housa. Jutro pewnie bede dopiero po 12 najwczesniej, bo mam ta rozmowe w sprawie pracy o 10!!!! Trzymajcie kciuki dziewzyny!!! :-)

Dobrej nocki wszystkim zycze!!!!!!!!:-):-):-):-)
powodzenia - nie dziekuj !!!!!!!!!
trzymamy kciuki :-):-):-):-):-)
Ty sie nie opieraj tylko idz

No oby jak najdłuzej z nami siedziałaś
no narazie nikt mnie nie wygania wiec jeszzce siedze :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mnie to dzis od rana jakos brzuch pobolewa jakby na jakies zatrucie :eek::eek::eek:

do konca dnia duzo nie zostalo wiec jakos przezyje :sorry::sorry::sorry:

wybralam takie poncza juz:
TMC Modne PONCZO - Musisz je mieć!!! PONCZA (773948763) - Aukcje internetowe Allegro

PIĘKNE KLASYCZNE PONCZO ! BARDZO MODNE ! SPRAWDŹ (775871695) - Aukcje internetowe Allegro

EkStra PONCZO Prążkowane GOLFIK S/M/L/XL (788275359) - Aukcje internetowe Allegro

sa w podobnnych cenach dlatego tez sie skusilam... :laugh2:

luna wieczorakmi to ja jutro tez bede z Wami....
jutro popoludniu to wogole tipsy robie u mamy... bo sie zachcialo teraz wszystkim :sorry::sorry:
ale zas kasa...
chociaz to troche biedniejsza dziewczyna wiec ujme jej z ceny :sorry::tak:
Mnie sie podoba ten ostatni
powodzenia - nie dziekuj !!!!!!!!!
trzymamy kciuki :-):-):-):-):-)

no narazie nikt mnie nie wygania wiec jeszzce siedze :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
No to dobrze ze cie nie wyganiają
 
Witaj

No dokładnie i ludzie zyli

Witaj u nas ja tez zajmuje sie dziecmi sama mąż za granicą ale ja mieszkam z tesciową jest dobrze


Widzisz jak ci dobrze z tą teściową:-)ja też bym tak chciała. Zebym to ja swojej coś złego zrobiła ale nic! Ona tak jest jakaś zimna i tyle.:-p Marze sobie czasem jak by to było fajnie mieć i tu poukładaną rodzinkę która się wspiera wzajemnie. Ale i tak żyję sobie z dnia na dzień i nie płacze;-)) Dzieci rosną mi zdrowe:-) Jedyny problem mam tylko z najstarszym Grzesiem bo jesteśmy w trakcie odczulania na jad os noi jeździmy teraz już co sześć tygodni na szczepienia do szpitala do warszawy. Będę musiała tak z nim jeździć przez pare lat bo ma dostawac dawki podtrzymujące no ale mysle że jeszcze pare miesięcy i samochodem tez będzie mi lepiej wychodzić ta jazda bo na razie to żaden ze mnie kierowca;-)
 
Witam wieczorowo.

Witam wszystkie mamusie, mogę się dołączyć. Siedzę w domku od kiedy Tomek pojawił się na świecie, i jak narazie nie zapowiada się, żebym wróciła do pracy.

Witaj miśka

My mieszkamy na podzielonej posesji można to tak powiedzieć. Stoją na niej dwa domy, jeden właśnie teściów a drugi nasz.. Mój mąż go wybudował. Jeszcze do tej pory nie mamy skończonej góry, ale chociaż ostatnio było malowanie dołu po tych moich brudasach.;-) Powiem ci ze u mnie to wyglada tak jakby wcale tych teściów nie było przy mnie kiedy mój mąż jeżdzi w trasy:no: No ale cóż rodziny się nie wybiera prawda? Miło Cię tu poznać na forum:-)
to dobrze, że mieszkasz w oddzielnym domu, ja mieszkałam w jednym, jedna kuchnia itp. :wściekła/y:

a oglądacie barwy szczęścia i m jak miłość?
pewnie

wpadlam tylko sie poichwalic heheh

Kupilismy lozko dla Laury i stoliczek
laura mega zadowolona non stop sie tam kladzie zobaczymy jak bedzie w nocy:rofl2:A to nasz zakup
IKEA | Łóżka | Łóżka | MAMMUT | Rama łóżka z dnem z listew
IKEA | Zabawa | Meble dla dzieci | MAMMUT | Stolik nocny
Ja bylam na pogaduchach babskich Laura sie wybawila z dzieciaczkami- nie chciala wracac do domku

Mebelki skrecone a ja uciekam robic kolacyjke
anka mebelki rewelka. moja koleżanka kupiła takie dla córki i sobie chwali

a to nasz dzisiejszy spacer :-):-):-):-)
kilka fotek :tak::tak::tak::tak::tak:
Agnes widać, że dziewczyny miały fajną zabawę

Dobra dziewuchy ja spadam. Wojtek suszy mi głowe chce usiasc przy kompie-ja spadam na housa. Jutro pewnie bede dopiero po 12 najwczesniej, bo mam ta rozmowe w sprawie pracy o 10!!!! Trzymajcie kciuki dziewzyny!!! :-)

Dobrej nocki wszystkim zycze!!!!!!!!:-):-):-):-)
będziemy trzymać
Dobrej nocki

mnie to dzis od rana jakos brzuch pobolewa jakby na jakies zatrucie :eek::eek::eek:

do konca dnia duzo nie zostalo wiec jakos przezyje :sorry::sorry::sorry:

wybralam takie poncza juz:
TMC Modne PONCZO - Musisz je mieć!!! PONCZA (773948763) - Aukcje internetowe Allegro

PIĘKNE KLASYCZNE PONCZO ! BARDZO MODNE ! SPRAWDŹ (775871695) - Aukcje internetowe Allegro

EkStra PONCZO Prążkowane GOLFIK S/M/L/XL (788275359) - Aukcje internetowe Allegro

sa w podobnnych cenach dlatego tez sie skusilam... :laugh2:

luna wieczorakmi to ja jutro tez bede z Wami....
jutro popoludniu to wogole tipsy robie u mamy... bo sie zachcialo teraz wszystkim :sorry::sorry:
ale zas kasa...
chociaz to troche biedniejsza dziewczyna wiec ujme jej z ceny :sorry::tak:

patrysia ja bym się wachała pomiędzy nr 1, a 2
 
Widzisz jak ci dobrze z tą teściową:-)ja też bym tak chciała. Zebym to ja swojej coś złego zrobiła ale nic! Ona tak jest jakaś zimna i tyle.:-p Marze sobie czasem jak by to było fajnie mieć i tu poukładaną rodzinkę która się wspiera wzajemnie. Ale i tak żyję sobie z dnia na dzień i nie płacze;-)) Dzieci rosną mi zdrowe:-) Jedyny problem mam tylko z najstarszym Grzesiem bo jesteśmy w trakcie odczulania na jad os noi jeździmy teraz już co sześć tygodni na szczepienia do szpitala do warszawy. Będę musiała tak z nim jeździć przez pare lat bo ma dostawac dawki podtrzymujące no ale mysle że jeszcze pare miesięcy i samochodem tez będzie mi lepiej wychodzić ta jazda bo na razie to żaden ze mnie kierowca;-)
tez mieszkam z tesciowa ale powiem Ci szczerze ciesze sie ze za nielugo sie wyprowadzam :tak::tak::tak:
 
reklama
no mnie tez sie podoba ten ostatni ale jak go ubiore to nie przykryje mi brzucha dlatego chyba najodpowiedniejszy bylby ten w srodku a chce szary :tak:
No to ten pierwszy bedzie dobry i fajny jest szary
Widzisz jak ci dobrze z tą teściową:-)ja też bym tak chciała. Zebym to ja swojej coś złego zrobiła ale nic! Ona tak jest jakaś zimna i tyle.:-p Marze sobie czasem jak by to było fajnie mieć i tu poukładaną rodzinkę która się wspiera wzajemnie. Ale i tak żyję sobie z dnia na dzień i nie płacze;-)) Dzieci rosną mi zdrowe:-) Jedyny problem mam tylko z najstarszym Grzesiem bo jesteśmy w trakcie odczulania na jad os noi jeździmy teraz już co sześć tygodni na szczepienia do szpitala do warszawy. Będę musiała tak z nim jeździć przez pare lat bo ma dostawac dawki podtrzymujące no ale mysle że jeszcze pare miesięcy i samochodem tez będzie mi lepiej wychodzić ta jazda bo na razie to żaden ze mnie kierowca;-)
No najważniejsze ze dzieci zdrowe jak to sie mówi ze z rodziną dobrze sie wychodzi na zdjeciu:-D
 
Do góry