reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Dziekuje
To jest Wiktoria:tak::tak::tak:


Nie Kochana:no:Ja spie z dziewczynkami w sypialni:tak::tak::tak:
N atym sie nie da nawet teraz siedziec bo jest za zimne brrr


hihihi a ze mnie sie smialas:-);-)
Ja jestem jeszcze przed @ wiec juz wogole jest u mnie masakra:szok::szok::szok:
No to nie zgadłam bo powiedziałam ze Klaudia a to Wiki
No smiałam sie no to teraz mam ja duzo chodze na wciągniętym brzuchu to go nie widac ale jak sie zapomne to masakra
Ja odpadam na razie bo mlode mi marudza i caly czas cos wolaja:no::no::no::no:
Do wieczorka:-)
No ja Kamilka juz wykompałam teraz Martynka sie w brodziku kompie
 
Witam wszystkie mamusie, mogę się dołączyć. Siedzę w domku od kiedy Tomek pojawił się na świecie, i jak narazie nie zapowiada się, żebym wróciła do pracy.
 

mi się bardzo podoba :tak::tak::tak::tak::tak:




Wychodzenie z domu to dla mnie koszmar :wściekła/y: około godziny mi to zajmuje a mam je tylko 2 :szok::-D

no to troche długo :-D:-D:-D:-D

No mnie tez wkurza to ubieranie przed wyjsciem i pozniej rozbieranie i przebieranie po przyjsciu do domu-masakra jakas:no::no::no:Chociaz mi to zjmuje gora 10 minut bo mam juz chyab niezla wprawe;-):-)
A poza tym wszyscy sie przewaznie sami ubieraja:tak::tak::tak:
Najgorzej jest jak dziewczynki chca na te swoje miniaturowe raczki miniaturkowe rekawiczki pieciopalcowe:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2:-to mi ttoche zajmuje;-):-)

miniaturowe rękawiczki :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D ale się usmiałąm,bo masz miniaturowe córeczki więc jakie mają mieć rękawiczki??? :-D:-D:-D:-D:-D

przy 3 będzie łatwiej:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
dowikluś ty i brzuch!!!!!!!!!!!!!!! dupsko!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:ja to przy tobie wyglądam jak kobieta w 9 m-cu ciąży trojaczej:szok::szok::szok::cool2::cool2::cool2::cool2:
mój antoszka wywalił mi całe pudełko chusteczek nivea mokrych:szok::szok::szok:a jaki z siebie dumny:eek::cool2:

Oliwka swego czasu tez uwielbiałą to robić ale teraz na szczęście jej to przeszło :tak::tak::tak::tak::tak:



Przed domkiem,na podworku i gdzies tam z dziewczynkami

zdjęcia śliczne ale Ci dziewczynki wydoroślały :tak::tak::tak::tak: i widzę nowy wózek kupiłaś,nie chwaliłaś się :cool:

a antek ma swoją ulubioną zabawę ma taką małą żyrafę chyba zofię uwielbiał jak był młodszy ją gryźć a teraz rzuca nią i na czterech biega za nią po całym mieszkaniu śmieje się pokrzykuje przypomina wtedy takiego małego kotka który gania za kłebkiem:-D:-D:-D:-D:-D


no to smiesznie musi to wyglądać :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Witam wszystkie mamusie, mogę się dołączyć. Siedzę w domku od kiedy Tomek pojawił się na świecie, i jak narazie nie zapowiada się, żebym wróciła do pracy.
pewnie dołączaj :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

witamy :-):-):-):-):-):-)



a my bilismy dzie południu na długim spacerze z ta koleżanka co rano.:tak::tak::tak::tak:

wyszliśmy z domu o 15.00 a przyszliśmy o 17.40 :tak::tak::tak: dziewczyny się wyszalały,super było :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ale mnóstwo nowych / starych mamuś, kurcze:-D:-D:-D
A ja wyrwałam się z objęć mojego ukochanego i do Was na chwilkę jeszcze, hihi. Wariują sobie moje skarby na wyrku, obejrzałam sobie Brzydulkę Ulkę, Pierwszą miłość. Głowa boli mnie już któryś dzień, chyba 5-już sie pogubiłam. Mam podwyższone ciśnienie a ze wszytskiego co ciśnienie obniża mam tylko kakao, ale nie mam świeżego mleczka, na wodzie nie lubię, a surowe jest takie sobie, no i co ja teraz biedna???
 
reklama
Wróciłam właśnie od psiapsioly, dzisiaj w nocy jedzie na samolot i wraca do Londynu i znowu pewnie z rok jak nielepiej nie bedziemy sie widziec!!!:-:)-:)-( Troche mi jej brakuje znamy sie od piaskownicy!

Pytam tak o samochody jakie macie bo my chyba bedziemy zmieniac-jest szansa na to ze rodzice nam dołoża więc trzeba korzystac!;-)

Cześć Sundey:-) Wiem co czujesz, bo ja 8 lat temu sprowadziłam się w rodzinne strony mojego męża prosto z kochanych mazur. Też mam tam przyjaciółkę z która widzę się raz na rok albo dłużej, z rodziną też rzadko się widzę raczej tylko gadamy przez telefon:-(. Sama nie mam jak się ruszyć, z trójką dzieciaków trudno.

My mieszkamy na podzielonej posesji można to tak powiedzieć. Stoją na niej dwa domy, jeden właśnie teściów a drugi nasz.. Mój mąż go wybudował. Jeszcze do tej pory nie mamy skończonej góry, ale chociaż ostatnio było malowanie dołu po tych moich brudasach.;-) Powiem ci ze u mnie to wyglada tak jakby wcale tych teściów nie było przy mnie kiedy mój mąż jeżdzi w trasy:no: No ale cóż rodziny się nie wybiera prawda? Miło Cię tu poznać na forum:-)
Co do samochodu to ja polecam saaba. Szwedzkie samochody i ekonomiczne i wcale się nie psuja i jak to mówi znajomy mechanik mojego męża byle ch.. takim nie jeździ..;-) To znaczyło by chyba że są z klasą;-)
 
Do góry