reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

witam dziewczyny
Mama Helenki angazuj jak najwięcej Helenke przy dzidziusiu żeby cs podała itp. wtedy poczuje się ważna i jest szansa ,że się unkinie klasycznej zazdrości bo Helenka w takim wieku że może to nastąpić fajnie ,że na razie wszystko pozytywnie

Beata gratulacje i czekamy na fotki

u nas dzis paskudna pogoda a ja mam całą listę spraw do załatwienia więc pewnie będe biegać cały dzień
 
reklama
No to witam po długiej przerwie ale mało miałam do nadrobienia bo nadrobiłam wszystko.Kamilek spi Martynka na bajkach a m własnie przyjechał i je sniadanie na dole wiedz ja ide sprzątać bo jak przyjdzie to siądzie na kompie wpadne później
jak dobrze ze jestes ;-):-)
To ja też Wam napiszę dobry kawał, który mi mąż opowiedział. Jest to kawał ze starych kurpiowskich zbiorów.

Był sobie chłop, który dzień w dzień wracał do domu na czterech zawsze pijany.
Żona z nerwów nie mogła już wytrzymać, więc pewnego dnia postanowiła go ukarać. Przebrała się w nocy za diabła, usmarowała sadzami, doprawiła rogi, w rękę wzięła widły i czeka na męża.

Mąż wraca jak zwykle strasznie pijany, żona w stroju diabła wyskoczyła zza krzaków i krzyczy grubym głosem "BŁŁŁAAAAAAAAAAAAA'
Chłop się spojrzał przerażony i pyta " Ktoś Ty?"
Żona odpowiada "Diabeł"
A mąż tak patrzy i patrzy i wreszcie mówi : " Ty wiesz co ? Ja to się chyba z twoją siostrą ożeniłem" :-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2:

Może nie potrafię dobrze opowiadać, ale sens całego zdarzenia chyba zrozumiałyście hehehehehe. Lepiej męża tak nie straszyć bo można ładne komplementy na swój temat usłyszeć hehehheehheeh:laugh2::laugh2::laugh2::-D:-D:-D
dobre hahaha :rofl2::rofl2::rofl2:
Cześć Kochane!

Ja tylko na chwilę się przywitać wpadłam. Wczoraj było ślicznie, trochę pogoda nam nie dopisała na początku ale później było lepiej. W kościele ksiądz załatwił nam szybko ślub, w godzinę się uwinął :tak: co chwilę nas rozśmieszał więc stres minął szybko ale to chyba tylko u Radka, ja jakoś spokojna byłam. Jeszcze na sam koniec ksiądz się pomylił i zamiast Radek powiedział Darek. Było trochę śmiechu. Zdjęcia wkleję jak znajdę trochę więcej czasu. Teraz jeszcze trochę zabiegana będę. A to na salę posprzątać dziś i jutro, potem do urzędu dokumenty zanieść jeszcze dowód wymieniać. Ach i jeszcze dzisiaj pogrzeb babci to już całkiem będę nie do życia :-(

Trzymajcie się cieplutko bo coś widzę jesień chyba zawitała do nas, zimno u mnie jak nie wiem co brrr :no:
super ze sie udalo....
czekamy na zdjcia :tak:
słyszałyście dziewczyny o tej kobiecie co lekarz przyjechał stwierdził zgon zabrali w worku do kostnicy rodzina po kilku godzinach przyjechała ją ubrać a worek zaczął się ruszać:szok:kobieta terz przebywa w szpitalu w stanie stabilnym:szok::szok::szok:
masakra ja to bym chciala zeby mnie spalili :sorry: bo wlansie sie tego obawiam ze sie obudze w trumnie jak juz bedzie za pozno.... boje sie tego cholernie :no:
Tylko uwazaj na siebie na tym moscie:-D:-D:-D:-D
jakos przeszlam....
ale spowrotem to juz masakra zaladowana zakupami i jeszcze pchac wozek :confused2::confused2::confused2: a ten chlopaczek co sie powiesil wczoraj to mial ponoc 17 lat... mieszkal na przeciw naszego malego tesco... w tym patriotow 31... i w ten sam dzien babka zadzgala faceta 31 lat...., nastepny 46 lat zmarl - nie wiem jak.... katastrofa co sie u nas dzieje......... ***** pojebalo ich juz do reszty .... - sorki za slownictwo :zawstydzona/y:
 
Dziewczyny rozszalałam się z tymi suwaczkami.:tak::tak::tak: Znów zmieniłam ten dot. ciąży.:-D Ten mi się trochę bardziej podoba bo jest pokazany dzidziuś w każdej fazie rozwoju. A jak się Wam podoba?:happy:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny spia :tak:

Zupka bulgocze :-) A mi sie w końcu udało suwaczek zmienić :-D

Mlenka, Helen cały czas asystuje przy Anice :tak: Zazdrosna jest o karmienie :sorry: Ale przytula sie do drugiego cyca :sorry: I cały czas przy mnie siedzi, na razie luz :-D

Ide poleżeć:sorry:
 
witacie
wpadla sie przywitac i uciekam.
wczoraj mielismy gosci i siedzielismy do 22,potem siedzi spac i my tez grzecznie spac:-)
wstalismy po 9 (z milym pocztakiem:-D:-D:-D:cool::cool::cool::laugh2::laugh2::laugh2:)
ogarnelam dom a teraz lece brac sie za porzadki na strychu bo :szok::szok::szok::szok::szok::szok:
lepiej nie mowic:rofl2:
pogoda gorsza niz wczoraj bo pada:crazy:
cchyba z zachodu dziewczyny sprzedaly:-)
As wyjechala na Mazury wiec do pniedzialku pewnie jje nie bedzie,ale was pozdrawia.lece
do wieczora
 
Dziewczyny rozszalałam się z tymi suwaczkami.:tak::tak::tak: Znów zmieniłam ten dot. ciąży.:-D Ten mi się trochę bardziej podoba bo jest pokazany dzidziuś w każdej fazie rozwoju. A jak się Wam podoba?:happy:
no rzeczywiscie ten jest fajny... :tak::tak::tak:
Dziewczyny spia :tak:

Zupka bulgocze :-) A mi sie w końcu udało suwaczek zmienić :-D

Mlenka, Helen cały czas asystuje przy Anice :tak: Zazdrosna jest o karmienie :sorry: Ale przytula sie do drugiego cyca :sorry: I cały czas przy mnie siedzi, na razie luz :-D

Ide poleżeć:sorry:
ciekawe jak u mnie Sewi bedzie reagowal ale fajnie zazdroszcze Ci juz tego:tak::tak::tak:
 
Dziewczyny spia :tak:

Zupka bulgocze :-) A mi sie w końcu udało suwaczek zmienić :-D

Mlenka, Helen cały czas asystuje przy Anice :tak: Zazdrosna jest o karmienie :sorry: Ale przytula sie do drugiego cyca :sorry: I cały czas przy mnie siedzi, na razie luz :-D

Ide poleżeć:sorry:
U nas było t samo Martyna o północy sie obudziła a ja prawie Kamilka karmiłam a ta jak zaczeła płakać to dobrze ze babcia przyszła bo nie wiem co bym sama zrobiła a później jej przeszło ach Kamilek już nie je cyca huraaaa
 
reklama
Wpadam jak po ogień.
Kończymy pakowanie i ok.18.00 jedziemy do Polski.
Przed nami 1200 km :cool2:
Odezwę się jak tylko będę mogła.
Pa!!!!!!
 
Do góry