reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Miłej i lekkiej pracy życzę :tak::tak::tak::-)


Aha Dziewczyny i jeszcze małe pytanko. Czy to prawda, że nie można pisać postów jeden pod drugim ? Tylko zawsze edytować, bo byłam tu na forum w jakim innym dziale i tam dziewczyny jakąś nową w ten sposób pouczały? Czy ja o czymś nie wiem?
Ja też tak pisałam na jednym z wątków i tez mówiły zeby edytować wiecej tam nie pisałam Można pisać jeden pod drugim ale jak byś chciała cos dopisac do poprzedniego posta to sobie edytujesz
 
reklama
dziewczyny od kiedy dawalyscie waszym pociecha DANONKI?????

ja zaczęłam dawać Oliwce jak miała 11mies :tak::tak::tak::tak:
teraz też jej czasem kupuje bo lubi,tylko że teraz to dwa duże na raz wcina :-D:-D:-D

lasencje kochane.....
Wy juz pewnie spicie albo i nie.... :-p:-p:-p:-p:laugh2::laugh2::laugh2:
a ja zasiadlam do kolacji - nie zasnelabym bez :-D:-D:-D:-D

wiec chyba koncze ten piekny piatkowy dzionek :laugh2::laugh2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
oj TY żarłoku :-D:-D:-D:-D fajnie że masz tak dobry humorek



Oliwka wstała mi dziś znowu o 4.00 w nocy i usneła o 5.30.niepokoi mnie to jej wstawanie.
zarejestruje ja do lekarza niech jej badania porobią bo sobie przypomniałam że moja znajoma z placu zabaw poszła z synkiem na badania bo też był niespokojny i nie chciał spać i co się okazała to miał pasożyta od piasku.a my z Oliwką jesteśmy ciągle w piaskownicy na placach zabaw.więc wolę to sprawdzić.



a ja nie mam pomysłu co dziś zrobić na obiad :no::no::no::no::no:
może ktoś podpowie :rofl2:zaraz idę do sklepu cos kupić bo z czegoś ten obiad trzeba zrobić :-D:-D:-D:-D:-D
 
36 stron po 40 postów :szok::szok::szok::szok:

Nie ma mowy ze nadrobię :szok::szok::szok::no::no::no:


Witam :-D:-D:-D:-D


Nadrobisz Kochana , nadrobisz :tak::tak:
Przepiękna Dzidzia, duuuuużo zdrówka życzę :-)

Agnes123 nie masz pomysłu na obiad ? Kup go hhhehehehehehe:-)
A tak poważnie to ja pewnie zrobię spagetti , bo mój synek uwielbia. A ostatnio spodobał mu się pomysł na ŻABIE UDKA z piersi z kurczaka :-)
A ja lecę zaraz robić pastę do kanapek z avokado. Ponoć przepyszna. Pozdraówka i do później :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam na chwilkę :tak:

Wiki, sorki, że nie odpisałam na sms, ale jakoś nie mogę się ogarnąć...

Dowikla gratuluje pracy.

Helenka, na razie reaguje pozytywnie :tak:
 
Cześć Kochane!

Ja tylko na chwilę się przywitać wpadłam. Wczoraj było ślicznie, trochę pogoda nam nie dopisała na początku ale później było lepiej. W kościele ksiądz załatwił nam szybko ślub, w godzinę się uwinął :tak: co chwilę nas rozśmieszał więc stres minął szybko ale to chyba tylko u Radka, ja jakoś spokojna byłam. Jeszcze na sam koniec ksiądz się pomylił i zamiast Radek powiedział Darek. Było trochę śmiechu. Zdjęcia wkleję jak znajdę trochę więcej czasu. Teraz jeszcze trochę zabiegana będę. A to na salę posprzątać dziś i jutro, potem do urzędu dokumenty zanieść jeszcze dowód wymieniać. Ach i jeszcze dzisiaj pogrzeb babci to już całkiem będę nie do życia :-(

Trzymajcie się cieplutko bo coś widzę jesień chyba zawitała do nas, zimno u mnie jak nie wiem co brrr :no:
 
reklama
Witam na chwilkę :tak:

Wiki, sorki, że nie odpisałam na sms, ale jakoś nie mogę się ogarnąć...

Dowikla gratuluje pracy.

Helenka, na razie reaguje pozytywnie :tak:
Nie szkodzi fajnie że jestescie już w domku Martynka tez na początku gdrzeczna była a później poraz pierwszy ugryzła braciszka w paluszka tak ze mu sie jej ząbek odbił:-D
 
Do góry