reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
medeuska kochna ja dalej nie mogę sie ciebie doprosić o zdjęcie brzuszka.w końcu Ty zdążysz urodzić a zdjecia jak nie było tak nie będzie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
nie dam Ci spokoju póki fotki nie wkleisz :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
AGNES
Zawsze bede chodzila na tyle godzin ile mi pasuje:-);-)Najwazniejsze zebym była na zamknieciu sklepu czyli o 18 a od srody chyba o 16:tak::tak::tak:
Dziasiaj byłam 6 godz a jedna mam dopisana gratis:-);-)
Ja pracuje z moja siostra Patyczak na sklepie i do tego na zmiany jest moja druga siostra ale w poniedzialke leci do Irlandii na 2 tyg i nasza znajoma:tak::tak::tak:Wiec poki co bede sie tej pracy trzymała:tak::tak::tak:

Kochana to jutro sie mozesz niezle wyspac:tak:Ja tez bym tak chciała:-);-):tak:
 
dowikla ale jestem już zadowolona bo robię sie juz brązowa ,już czerwona to jestem tylko troche juupiiii
ale dostałąm nauczkę,nastepnym razem będę uważać z tym solarium
:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
No to fajnie:tak::tak::tak:Ja planowała isc dzsiaj na solke ale jakos nie doszłam:rofl2:wiec pewnie jutro sie wybiore albo w poniedziałek przed praca
 
medeuska kochna ja dalej nie mogę sie ciebie doprosić o zdjęcie brzuszka.w końcu Ty zdążysz urodzić a zdjecia jak nie było tak nie będzie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
nie dam Ci spokoju póki fotki nie wkleisz :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
jak zrobie u kolegi fotografa fotki to wkleje:-D:-D:-D
A o co chodzi w tym konkursie bo ja nie mam pojecia:no::no::no:
ja tez nie:-D jak jest konkus to sie zgłąszam, cholera wie o co chodzi:-D:-D:-D:-D:-D





Logowanie do nasza-klasa.pl


NOWY LINK_tamten źle wpisałam:-D:-D:-D:-D:-D
 
AGNES
Zawsze bede chodzila na tyle godzin ile mi pasuje:-);-)Najwazniejsze zebym była na zamknieciu sklepu czyli o 18 a od srody chyba o 16:tak::tak::tak:
Dziasiaj byłam 6 godz a jedna mam dopisana gratis:-);-)
Ja pracuje z moja siostra Patyczak na sklepie i do tego na zmiany jest moja druga siostra ale w poniedzialke leci do Irlandii na 2 tyg i nasza znajoma:tak::tak::tak:Wiec poki co bede sie tej pracy trzymała:tak::tak::tak:

Kochana to jutro sie mozesz niezle wyspac:tak:Ja tez bym tak chciała:-);-):tak:

dowikla to Ty masz tam jakieś chody?????? :-p:-p:-p:-p:-p
 
reklama
MEDEUSKA
Ogladałam Twoje focie na nk i sa superowe:tak::tak::tak:Ale zCibie fotogeniczna laska:tak::tak::tak:
Ale nadal nie wiem o co kaman w tym konkursie:eek:
 
Do góry