reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Greti szerokiej drogi i jedźcie bezpiecznie.A gdzie do Polski sie wybieracie?

wiki i co Kamilek juz nie woła cyca?no i dobrze duzy już z niego chłopak więc juz cyca nie potrzebuje :-)

M pojechał zawieść Oliwkę z do babci.więc mam spokój.
pójdę się zdrzemnąć na godzinke bo padnięta jestem.

No i powolutku zaczyna mi brązowieć moja opalenizna:-D:-D:-D:-D:-D:-D
no ale w poniektórych miejscach to jeszzce szczypie i to bardzo :tak::tak::tak:
dziś chodzę bez stanika bo nie dałabym rady go nosić bo pod piersiami mnie najbardziej piecze,jakos wytrzymam
 
reklama
No to zajrzałam i ja:tak::tak::tak:
Jestesmy juz po obiadku:-)Mlode siedza ze mna w domu a M pojechal z Dominikiem na zakupy:tak:Tak jak sie do mnie przykleily jak wrocilam z pracy tak dopiero teraz wstalam od Nich:tak::tak::tak:

W pracy byl dzisiaj niezły zapiernicz:szok::tak:
No ale w poniedzialek pojde sobie na 13;30:tak::tak::tak:
Pogoda do dupy bo wieje jak cholera:no::no::no::wściekła/y:i zimno
 
Wiktoria dzisiaj znowu miała goraczke rano 38,5 M dał Jej nurofen ale znowu goraczka rosnie pomału:no::no::no:
I do tego doszło rozwolnienie:no:

AGNES
A Ty ale masz luzik:tak::tak::tak:Wyspalas sie Kochana???
 
Do 18:tak::tak::tak:Mogłabym isc sobie pozniej np na 15 czy 16 ale poki M jest w domu to chce miec jak najwiecej godzin:-);-)
A dziewczynki strasznie tesknia,Dominik tez:no:Ale damy rade:tak:

to od 13.30 do 18.00 to wcale nie tak długo,fajnie że możesz sobie wybierac ile chcesz pracować,ale zawsze tak będzie czy tylko na poczatku a póxniej będziesz pracowac po 8h?????

Wiktoria dzisiaj znowu miała goraczke rano 38,5 M dał Jej nurofen ale znowu goraczka rosnie pomału:no::no::no:
I do tego doszło rozwolnienie:no:

AGNES
A Ty ale masz luzik:tak::tak::tak:Wyspalas sie Kochana???

no to widocznie Wiktorię cos łapie skoro rozwolnienie sie przyplatało.bidulka.

nie wyspałam sie bo M zawiózł Oliwke dopiero 1,5h temu do babci.myslałm ze dziś nie pojedzie bo rano było tak strasznie zimno i wiatr i deszc że postanowilismy dzis ją nie puszczac ale skoro się wypogodziło i świeci słońce to ją zawiózł :tak::tak::tak::tak::tak::tak: tylko jeszcze straszny wiatr został.niby jest 19C a wcale tego nie czuć bo zimne wiatrzysko.
 
Witam:tak:

My bylismy dzisiaj w katowicach, a potem u mamy Adaa, on tam pomagał a ja sie bawiłam z jego bratanicami:-D
teraz jestem najedzona- mielismy dzisiaj na obiadek wątróbkę-z ogrooooooooomną ilością cebulki- niemożliwa jestem z tym jaki mam teraz spust osttanie dni:szok:


dzisiaj też będe robiła ciacho z truskawkami:tak::tak::tak:

za chwilke sie za nie wezme tylko odpoczne po wyżerce:tak::tak::tak:
 
reklama
dowikla ale jestem już zadowolona bo robię sie juz brązowa ,już czerwona to jestem tylko troche juupiiii
ale dostałąm nauczkę,nastepnym razem będę uważać z tym solarium
:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry