reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

witam:cool2:
pogoda u nas taka że nic mi się nie chce:no:leje wieje zimno:wściekła/y::wściekła/y:a ja muszę do sklepu iść :confused2:robie dzisiaj na obiad ruskie naleśniki a nic nie mam do nich:eek:
 
reklama
słyszałyście dziewczyny o tej kobiecie co lekarz przyjechał stwierdził zgon zabrali w worku do kostnicy rodzina po kilku godzinach przyjechała ją ubrać a worek zaczął się ruszać:szok:kobieta terz przebywa w szpitalu w stanie stabilnym:szok::szok::szok:
 
witam:cool2:
pogoda u nas taka że nic mi się nie chce:no:leje wieje zimno:wściekła/y::wściekła/y:a ja muszę do sklepu iść :confused2:robie dzisiaj na obiad ruskie naleśniki a nic nie mam do nich:eek:

Ruskie naleśniki, hmmm... To chyba dobry pomysł :tak:

Malinka nasze chłopaki znowu dzisiaj swięto mają mój 11 miesiąc a twój 7 miesiąc ale ten czas leci

To uściski dla chłopaków :tak:
 
a ja gotuje rosołek bo jednak Gabi ma ospe i jutro tylko mąz ze starszakami pojedzie na Zalesie do rodzicow :-( a tak sie cieszylam ze sobie odpoczne :-(ale dobrze nastepny pewnie bedzie Wojtek :tak: strasznie zimno wyszlam na balkon powiesic pranie bo mam zadaszony to niech przewije a nie kisnie w domu chyba jeszcze jedna kawke musze wypic i jakies ciasto by sie zjadlo :-ptylko trzeba najpierw sobie zrobic bo nikt za mnie tego nie zrobi no chyba ze mąz ze sklepiku przyniesie :-D:-D:-D:-D:-D
 
I ja jestem na chwilke bo jak Oliwka uśnie to pędzę do sklepu.a tak mi się nie chce ze szok,wiatr taki silny że o mało głowy nie urwie.


Beata jeszcze raz wielkie gratulacje i czekamy z niecierpliwością na fotki :tak::tak::tak:

Mama Helenki to super że helenka pozytywnie zareagowała na siostrzyczkę,zobaczymy co bedzie później :-p:-p:-p:-p
i czekamy na dużo fotek Aniki :tak::tak::tak::tak::tak::tak:



słyszałyście dziewczyny o tej kobiecie co lekarz przyjechał stwierdził zgon zabrali w worku do kostnicy rodzina po kilku godzinach przyjechała ją ubrać a worek zaczął się ruszać:szok:kobieta terz przebywa w szpitalu w stanie stabilnym:szok::szok::szok:

:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: ale jaja
 
reklama
aha i bede przechodzic przez most o ktorym ciagle z A&E piszemy (tym co sie na nim zabijaja badz ktos kogos zabija) ale jest widno wiec ludzie chodza :tak:
Tylko uwazaj na siebie na tym moscie:-D:-D:-D:-D

ja zaczęłam dawać Oliwce jak miała 11mies :tak::tak::tak::tak:
teraz też jej czasem kupuje bo lubi,tylko że teraz to dwa duże na raz wcina :-D:-D:-D


oj TY żarłoku :-D:-D:-D:-D fajnie że masz tak dobry humorek



Oliwka wstała mi dziś znowu o 4.00 w nocy i usneła o 5.30.niepokoi mnie to jej wstawanie.
zarejestruje ja do lekarza niech jej badania porobią bo sobie przypomniałam że moja znajoma z placu zabaw poszła z synkiem na badania bo też był niespokojny i nie chciał spać i co się okazała to miał pasożyta od piasku.a my z Oliwką jesteśmy ciągle w piaskownicy na placach zabaw.więc wolę to sprawdzić.



a ja nie mam pomysłu co dziś zrobić na obiad :no::no::no::no::no:
może ktoś podpowie :rofl2:zaraz idę do sklepu cos kupić bo z czegoś ten obiad trzeba zrobić :-D:-D:-D:-D:-D
No jasne ja tez bym poszla dla pewnosci do lekarza:tak::tak:

słyszałyście dziewczyny o tej kobiecie co lekarz przyjechał stwierdził zgon zabrali w worku do kostnicy rodzina po kilku godzinach przyjechała ją ubrać a worek zaczął się ruszać:szok:kobieta terz przebywa w szpitalu w stanie stabilnym:szok::szok::szok:
:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Malinka nasze chłopaki znowu dzisiaj swięto mają mój 11 miesiąc a twój 7 miesiąc ale ten czas leci
No to caluski dla chlopczykow:tak::tak::tak:




Witam kobietki u nas pogoda piekna wiec jak Emily wstanie wybiore sie z nia do miasta :tak::tak::tak: ale musze sie najpierw ubrac bo jestem jeszcze w pizamie:-D:-D:-D:-D
 
Do góry