reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

pusto pusto ja zaraz tez znikam bo moj ma wolne i bedzie siedzial caly dzien:/
a wiecie bede miala do psrzedania butki i sweterki-jakby ktoras byla zainteresowana:) tylko muse porobic foteczki,a to musze tesciowa poprosic aby przyszla do mnie z aparatem.
 
reklama
Witam i ja:-)
Pogode mamy w miare fajna ,wiec szykujemy sie do zoo:tak::tak::tak:
MADZIULKA
Oczywiscie pamietam o Tobie;-)

M z mlodym w kuchni szykuja jedzonko a ja musze ubrac mlode i troszke ogarnac:tak::tak::tak:
O 11;15 jestesmy umowieni z moja siora przy ciuchci do zoo
 
Witam ja dopiero teraz sie melduje u nas nocka do bani nie wyspałam sie a dzieki mojemu Synkowi.Byłam juz w kościele ale mi było strasznie słabo myślałam że odlece ale jakoś dałam rady do końca mszy.Teraz Kamilek spi a Martnka poszła na duł po soczek.Tyle sobie naznaczyłam że odpisze i nie moge wejsc w ODPOWIEDZ tylko pisze z Szybkiej odpowiedzi jak sie uda tam wejść to odpisze
 
:-)Hejo:-)
U nas nocka spokojna.
Mąż odsypia trudy podróży.
Niedługo maluchy położę spać, to sobie wskoczę do wanny i zrobię SPA ;-)
 
Ale tu dzisiaj niedzielna cisza
co.gif
 
Witajcie. jestem mamą 4-letniego chłopca i bliźniaków 8-miesięcznych. normalne, że siedze w domu i na brak zajęc nie narzekam...Najgorsze jest to, że mężczyźni uważają, że jak kobieta siedzi w domu to nic nie robi!! taż tak macie??pozdrawiam..:-)
Witaj:-)
Moja Oliwka tez jeszcze nie spi,teraz tatuś przyszedł z pracy więc muszą sie soba nacieszyć.Ale zaraz będę ją kłaść.dam jej jeszcze pare minut swawoli.

kurcze chyba mi sie coś przeziebiła.
miała ten katar i znów jakby zrobił sie większy,troche pokasłuje,nie wiem czy to że katar spływa czy coś sie kluje.i na dodatek posikuje się.tak jakby ja przewiało :baffled:woła normalnie ale czasem nie daje rady wytrzymać.
dziś chyba z 3razy sie zesikała:sorry2:
a po za tym leciało do nocnika włącznie z kupą.
Zdrówka dla Oliwki żeby sie nic nie wykluło:no:
witamy nowa mame
OSTRZEZENIE:
silnie uzalezniamy i ruch jest jak na czacie;)
Zgadzam sie w 100%
uuuffffff myślałam że to mi coś z kompem że strona bb tak wygląda


aniołek12.gif
Uf jaki aniołek no Malinka :-D
z okazji 1000-go posta zrobię sobie niespodziankę i pójdę już stąd:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
dobrej nocy mamuśki
Gratuluje a mojich 2000-go posta nikt nie zaóważył:no:
agunia co tak cięko?????? :-p:-p:-p:-pja już mam za sobą 3589 postów :tak::tak: i co Ty na to?łyso Ci? :-D:-D:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D
stawiam na lukier!przykleila sie:-)

<Rinu> znajomy ma alergie na siersc kota i... mial kota
<Rinu> uzywal go do udroznienia gornych drog oddechowych
<Rinu> zaciagal sie kotem co by sobie kichnac
<Kamil> rofl!
<Rinu> no co prawie jak tabaka

<bart> w majowke
<bart> bylismy pic i pilismy 3 dni z rzedu
<bart> niektorzy ogromne ilosci
<bart> 3 dnia kumpel poszedl do kibla
<bart> po chwili przerazliwy krzyk "WYSRAŁEM JELITA"
<bart> jak przyjechala karetka okazalo sie ze koles mial tasiemca ktory nie wytrzylal stezenia alkoholu
<bart> i po prostu chcial sie ratowac



<g_uteQ> Wiesz, uczę się do tego zaliczenia z historii już od trzech dni...
<g_uteQ> I tak sobie myślę
<g_uteQ> Że w przyszłości nie będę robił zupełnie NIC
<g_uteQ> W trosce o przyszłe pokolenia
<g_uteQ> Co by się czasem nie musiały o mnie uczyć...
<Sandra> Słusznie, słusznie...


<k> dobra, nara, ja muszę lecieć na śniadanie wielkanocne
<d> przecież jest 23 oO
<k> a, nie mówiłem ci?
<d> no nie...
<k> moi rodzice sobie wymyślili,
<k> że zjemy śniadanie dzisiaj późnym wieczorem
<k> żeby sobie jutro spać do której chcemy :D
<d> adoptujcie mnie! :D



<mop> podczas tego wypadu do niemiec :D
<mop> mój kuzyn się popisał :D
<mop> wracamy sobie radośnie z niemcowni a że cieplutko było to okna w samochodzie pootwierane.
<mop> mój kuzyn z przodu a ja z matką z tyłu, ja za ojcem ona za kuzynem
<mop> w pewnym momencie kuzynowi zrobiło się niedobrze o czym oczywiście wszytskich wszem i wobec poinformował
<kleszczu> to się zatrzymaliście?
<mop> co ty?! ojciec od razu rzucił "wal przez okno!"
<mop> no to mój kuzyn nie zastanawiając się wychylił głowę i puścił soczystego pawia
<kleszczu> heh... no to fajnie samochód musiał wyglądać :D:D ludize się nie gapili?
<mop> pal diabli samochód!!! praw aerodynamiki nie oszukasz... paw zrobił piękny majestatyczny łuk i wleciał z powrotem do środka przez tylnią szybę prosto w twarz mojej matki...
<kleszczu> o *****... :D
<mop> mi się z kolei oberwało odłamkiem..
<mop> w oko...

<kot> moja żona pojechała na kilka dni do rodziców, więc w tajemnicy nadrobiłem zaległości remontowe:
<kot> powiesiłem 3 karnisze, pomalowałem kaloryfer i okno, podkleiłem ułamaną płytkę, przymocowałem wieszak, kupiłem i powiesiłem nową lampkę, poprawiłem listwy podłogowe, wymieniłem gniazdko i obrobiłem nowe parapety. Na koniec poodkurzałem i pozmywałem podłogę.
<kot> małżonka przyjeżdża i łaaaał niespodzianka. A za chwilę weszła do kuchni i:
<kot> "Ty to zawsze zostawisz blat ujebany"
<kot> ...


<firestarter> akademik.. tak.. pamiętam te czasy
<firestarter> kiedyś, kiedy na śniadanie nie było nic do żarcia, wziąłem suchą bułke no i jadłem. była wtedy dla mnie zbawieniem.. po imprezie, na kacu… była nadziana takimi pysznymi ziarnami.. zobaczyłem w niej jakieś małe czarne ziarenko, który wydawało sie być spalone, więc wydłubałem i wyrzuciłem na podłoge.. no i wtedy to ziarenko wyciągnęło nózki i spierdoliło pod szafe..
:-D:-DAle sie uśmiałam z samego rana:tak:
Witam i ja:-)
Pogode mamy w miare fajna ,wiec szykujemy sie do zoo:tak::tak::tak:
MADZIULKA
Oczywiscie pamietam o Tobie;-)

M z mlodym w kuchni szykuja jedzonko a ja musze ubrac mlode i troszke ogarnac:tak::tak::tak:
O 11;15 jestesmy umowieni z moja siora przy ciuchci do zoo
Udanego wypadu do ZOO
 
reklama
Do góry