reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

no i jestem w domku.Oliwka już w łóżeczku.ma spać :tak::tak::tak::tak::tak: na razie to świruje.

jestem na nią zła,bo przestałą mi na dworze wołać siku.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
W domu jest ok,woła zawsze siku i kupę,wpadek praktycznie nie ma.A od dwóch dni na dworze nie woła w ogóle.
Tylko sika w majtki,krzyczy jak już leci po nogawkach :no::no::no::no:
nie wiem dlaczego tak sie dzieje bo wołałą na dworze.na początku to nawet nie chciałą sikać w pampersa jak miała założonego a teraz leje w gacie że się tak wyrażę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
dostałą dziś klapsa za to,wiem ze nie powinnam ale mnie wkurzyła,bo było już super a teraz co.na dwór mam znowu pampersy zakładać,bezsensu.nie wiem co mam teraz zrobić.
i to mnie najbardziej wkurza że w domu woła a na dworze nie.:angry::angry::angry::angry::angry:
Nie denerwuj sie może raz na jakiś czas jak jestescie na dwoże pytaj ja czy jej sie sikać nie chce ja pytałam i mam efekt tego ze Martynka woła:-)ale też nie jedna wpadka była:tak:
 
reklama
Ania pewnie że nie założe jej pampersa,na pewno nie wrócę do tego bo tak jak mówisz byłaby to porazka na całej lini bo woła w domu.nie ma mowy.
będę nosić rzeczy na zmiane i już.zobaczy może szybko minie i znów zacznie wołac na dworze.
 
Nie denerwuj sie może raz na jakiś czas jak jestescie na dwoże pytaj ja czy jej sie sikać nie chce ja pytałam i mam efekt tego ze Martynka woła:-)ale też nie jedna wpadka była:tak:
wiki o to chodzi że ja sie pytam i to nie raz czy dwa,tylko bardzo często :tak::tak::tak:
tylko o to chodzi że jak przez 2 dni było zimno to na dwór zakładałam jej pampka i ona jkaby dostała przyzwolenie że może sikać do niego.nie chciałam zeby sie przeziebiła.
a tu odniosłam odwrotny skutek.
 
wiki o to chodzi że ja sie pytam i to nie raz czy dwa,tylko bardzo często :tak::tak::tak:
tylko o to chodzi że jak przez 2 dni było zimno to na dwór zakładałam jej pampka i ona jkaby dostała przyzwolenie że może sikać do niego.nie chciałam zeby sie przeziebiła.
a tu odniosłam odwrotny skutek.
A no to chya tak ale teraz ciepło jest i tak jak mówisz noś jej ubrania na przemian tylko nie za często żeby nie myslała ze jak mama ma ubranko to nie musze wołac siku moze sie wam jakoś uda powrucic do tego co było.Moja Martynka też ma jeszcze czasem wpadki ale nocne:zawstydzona/y:
 
wiki o to chodzi że ja sie pytam i to nie raz czy dwa,tylko bardzo często :tak::tak::tak:
tylko o to chodzi że jak przez 2 dni było zimno to na dwór zakładałam jej pampka i ona jkaby dostała przyzwolenie że może sikać do niego.nie chciałam zeby sie przeziebiła.
a tu odniosłam odwrotny skutek.

jak sie pytasz zbyt czesto to tez nie dobrze.Ja jak dlugo Lali mi nie wolala to bralam ja w krzaczki i moiwlam ze teraz zrobimy troszke siku.Za kazdym razem siku bylo w krzaczkach Wiec moze tak :confused:
 
A no to chya tak ale teraz ciepło jest i tak jak mówisz noś jej ubrania na przemian tylko nie za często żeby nie myslała ze jak mama ma ubranko to nie musze wołac siku moze sie wam jakoś uda powrucic do tego co było.Moja Martynka też ma jeszcze czasem wpadki ale nocne:zawstydzona/y:

Wpadki moga wystepowac do 5 lat wiec spokojna glowa:tak:
 
reklama
Do góry