reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam :-)

U mnie pogoda paskudna od wczoraj :baffled:

Wczoraj byliśmy z mała na takiej mega sali zabaw :-D Ale się wyszalała, wcale nie chciała wracać do domu:-D M już padał na pysk bo ganiał za nią :-D

Potem pojechaliśmy oglądać mecze do znajomego, a potem już nie miałam siły...

Dzisaj umówiłam sie na działke, ale pada :baffled: więc siedzimy w domu :baffled:

Nadrobułam troszeczke, ale to jeszcze nie wszytstko gadułki :-p

Pralka na baterie - dobra cena (632463742) - Aukcje internetowe Allegro

co o tym myslicie? tak się zastanawiam żeby Oliwce kupić,ostatnio cały pomaga mi wrzucac pranie do pralki i ciagle przy niej buszyje :tak::tak::tak:

Ja tez oglądalam te pralki, ale szkoda mi miejsca. Poza tym po co Hela ma robić pranie na niby jak robi ze mna prawdziw, przynajmniej mam pomoc i nie musze sie schylac bo mała pakuje wszytko do srodka, a potem podaje do wieszania :-D:-D:-D

Dowikla ale za mnie gapa :baffled:
Wszystkiego najlepszego dla twoich dziewczynek
stolat.gif

Ale ze mnie tez gapa :zawstydzona/y:
Dołączam się do zyczeń :tak:
Jak imprezka :confused::-)

Przepraszam, już siępoprawiłam
Z tymi mleczakami to tak na prawde,
Dentystka powiedziała, ze bardzo małoprawdopodobne jest, by jeszcze kiedyś wyszły mu stałe, bo to już póżno. A to są normalnie duże zęby.

Pierwszy raz słyszę :szok::szok::szok::confused:

wiesz, no ja to mam klitke nie kibelek, z jednej strony wiadro z mopem a z drugiej kuweta, więc moge ja schowac

Moja cale szczęście się nauczyła żeby szczoty nie ruszać, ale też się interesowała :baffled:
 
reklama
Hej to ja ,wróciłam z pracy ,dostałam obiad ,pogadałam z dziećmi i z mężem ,wypiłam kawke i walczyłam dzielnie ze sobą ,zeby do was nie wpaść...tymczasem m przełączył na tvn turbo zobaczył,że zakup kontrolowany i mówi ,idz do kompa,pewnie jesteś ciekawa co tam słychać -pozwolił mi:-D:-D

No to mąż wychowany jak trzeba :tak::tak::tak:;-)

no i jestem:-)

A co Wy takie zdziwone tym szlafrokiem:-D:-Dja to potrafie caly dzien siedziec w szlafroku:-D:-D
Kiedys mialam taka akcje ze do 18 bylam w szlafroku a o tej 18 musialam sie ubrac zeby podjechac do sklepu po chleb:-D:-D

...

Ja tez jak nie muszę to się nie ubieram :-D


To cos dla mnie :tak: leżenie na plaży i to w dodatku na brzuchu :-D

Kolejne focie:-)

Super, że sie imprezka udała :tak:

ja skorpion i wlclae taka nie jestem:baffled::baffled::baffled:



oj bedzie sie dzialo:-D:-D:-D:-D:-D:cool2::cool2::cool2::cool2:

Ja też skorpion:-)


Dobra, mała marudzi :baffled: M mnie dręczy pytaniami :sorry2: i brzuch mnie swedzi :baffled:

Do później:tak:
 
dzien doberek:)
mam chwilke czasu bo moj mnie dopuscil do kompa:D
dzia Damianek obudziln mnie o 5 ale zrobilam mu kaszke i troche go pomeczylam i poszlismy jeszcze lulu i wstalismy kolo8:) wkoncu pospalam sobie.choc pewnie spalibysmy dluzej,ale ,ze kuba jak zwykle jak sie obudzil sie wydzieral to nas pobudzil:(
ide poogladac fotki wasze i poczytam:)
 
witaj sie porannie.noc była spokojna do 3,potem moja królewna płakała przez sen i ja wzielam do siebie i sie krecila,ale po 8 wstałysmy.no ale jeszcze dzisiaj nic nie jadła:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
dałam jej tabletke i musi troch ewytrzymac bez jedzenia;-)
u mnie tez pogoda do bani od wczoraj.niebo sie zaciagnleo i ciagle pada.dobrze ze nie ulewnie.ja dzis do mamy na obiad wiec pewnie wieczorem zajrze
 
uciekam ,musze posprzatac bo dzieciaki wczoraj troche nabalganily,wiadomo:-p
a jutro od 9 do 17 ma nie byc pradu bo cos beda robic.jak ja wytrzymam w takiej ciszy?????????
papa babeczki
 
dowikla super foteczki:)

malinka gdzie jestes?

wczoraj u mnie padało ,nigdzie z maluchami nie mogłam wyjsc.dzis pogoda taka sobie,oby tylko nie padało.bo w domu nie usiedze.
 
znalazłam w necie głupawy horoskop:

rak.gif
Rak (21.VI - 21.VII)



Szkoda słów... Nie pomoże nawet oddział zamknięty. Urodzeni pod znakiem Raka oszukują na każdym kroku, zdradzają, uwielbiają podłożyć świnie. Rakom nie można Wierzyc nigdy i w niczym. Jeśli np. Rak mówi, że ceni sobie twoją przyjaźń, to można być pewnym, że przed godziną napisał do szefa donos. Raki stale komuś czegoś zazdroszczą, a po dwudziestym piątym roku życia łysieją, garbią się i tracą zęby. Słusznie zresztą.

ja jestem spod raka:szok::szok::szok::szok:
a strzelec???:-D

Witajcie. jestem mamą 4-letniego chłopca i bliźniaków 8-miesięcznych. normalne, że siedze w domu i na brak zajęc nie narzekam...Najgorsze jest to, że mężczyźni uważają, że jak kobieta siedzi w domu to nic nie robi!! taż tak macie??pozdrawiam..:-)
Witamy nową mamuśke:tak::tak:


Spóźnione ale szczere STO LAT dla Wiktorii i Klaudusi!!!!!!!!!!:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry