reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

u mnie jest już 20C :tak::tak::tak::tak::tak: ale bedzie dziś ciepło.super.
zaraz idziemy na dwór na podwórko :tak::tak::tak::tak: Oliwka konczy już drugie śniadanko i uciekamy.
dzieciaki siostry przyjechały więc jest szaleństwo na całego,zaraz będą jeździć jak szaleńcy na rowerach.
ja dzis poszłam w odstawkę,liczy sie dla oliwki dziś tylko moja chrzesnica-Klaudia.jak ona jest to ja już nie jestem potrzebna mojemu dziecku :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Moje dziecko zaczeło jeść sałatki :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: normalnie jestem w szoku,nigdy nie chciała ich tknąć.
teraz dałam jej sałatkę jarzynową i pokroiłam jeszcze 3 plasterki szynki i zjadła wszystko,a sporo tego było :tak::tak::tak::tak::tak: a zajadała się sałatką z takim smakiem ze ho ho.
ostatnio i ma dobry apetyt i coraz więcej nowych rzeczy chce próbować.
i opęzlowała dziś już całego banana po kaszce rano także dziś je za dwóch lub trzech :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D nie poznaje swojego dziecka :-)
 
helouuuuu niedzielne:happy2::happy2::happy2:
słoneczko wreszcie wyszło więc mykamy do znajomych na działeczkę niech się dzieci zmęczą to szybko padną a wtedu my szybciej zaczniemy nockę upojną:-p:-p:-p
miłej niedzieli:-):-):-):-)
 
helouuuuu niedzielne:happy2::happy2::happy2:
słoneczko wreszcie wyszło więc mykamy do znajomych na działeczkę niech się dzieci zmęczą to szybko padną a wtedu my szybciej zaczniemy nockę upojną:-p:-p:-p
miłej niedzieli:-):-):-):-)
Oj Malinka tobie tylko to w głowie ale mi też:-D
4.gif
5.gif
6.gif
7.gif
1.gif
2.gif
3.gif
 
no i jestem w domku.Oliwka już w łóżeczku.ma spać :tak::tak::tak::tak::tak: na razie to świruje.

jestem na nią zła,bo przestałą mi na dworze wołać siku.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
W domu jest ok,woła zawsze siku i kupę,wpadek praktycznie nie ma.A od dwóch dni na dworze nie woła w ogóle.
Tylko sika w majtki,krzyczy jak już leci po nogawkach :no::no::no::no:
nie wiem dlaczego tak sie dzieje bo wołałą na dworze.na początku to nawet nie chciałą sikać w pampersa jak miała założonego a teraz leje w gacie że się tak wyrażę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
dostałą dziś klapsa za to,wiem ze nie powinnam ale mnie wkurzyła,bo było już super a teraz co.na dwór mam znowu pampersy zakładać,bezsensu.nie wiem co mam teraz zrobić.
i to mnie najbardziej wkurza że w domu woła a na dworze nie.:angry::angry::angry::angry::angry:
 
Witam
No to juz po imprezce:tak::tak::tak:Bylo super:-)Mlodzi sie najedli i wybawili;-)
Juz mam wszystko posprzatane i pozmywane:tak:
Wklejam zdjecie torcika za w nastepnym poscie inne zdjecia
piekny torcik i napewno byl smaczny:-)
Kolejne focie:-)
swietne zdjecia, :-)
proszę bardzo:
Lew (22.VII - 21.VIII)
Urodzeni pod znakiem Lwa od najmłodszych lat mają skłonności do narkomanii, pijaństwa i najbardziej brutalnej rozpusty. Nie lubią się uczyć, z trudem kończą szkoły, nawet specjalne. Uwielbiają krzywoprzysięstwo i bardzo chętnie zeznają przed sadem. Zdemaskowani wywołują awantury i dantejskie sceny. W życiu rodzinnym Lwy na szczęście nie uczestniczą.
czarodziej.gif
:-D:-D:-Djak dla mnie to wszystko na odwrot:-D
Witajcie. jestem mamą 4-letniego chłopca i bliźniaków 8-miesięcznych. normalne, że siedze w domu i na brak zajęc nie narzekam...Najgorsze jest to, że mężczyźni uważają, że jak kobieta siedzi w domu to nic nie robi!! taż tak macie??pozdrawiam..:-)
witam na forum
no walsnie-musze wam powiedziec ze Kuba i Paulina bardzo szybko znalezli wspolny jezyk:-D
bawili sie grzecznie bez zadnej awantury te 8 godzin:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
jeszcze tego nie bylo,Paulina zawsze sie z kims kloci o zabawi itd
chyba przypadli sobie do gustu:tak:
Hejka ja już nie spię a Wy jeszcze tak śpiochy :-D:-D:-D:-D:-D
As Ty jak zwykle nocny marek jesteś więc mnie już nie dziwią Twoje godziny pojawiania się :tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Słońce świeci na całego a mi się nic nie chce.Nie wyspałam się mimo że oliwka spała łądnie ale mało odzin snu.Oliwka zasnęła pare minut po 23.00 ja ok 24.00 a wstała przed 7.00.więc trochę mało jak dla mnie.
Ale jakoś trzeba sie obudzić,dam radę chyba że będę chodzić w szlafroku do południa jak Ania wczoraj bodajże :-D:-D:-D:-D:-D:-D
no ja dzis od 10 w dresiku wiec dzis nie szaleje
a co to tak pusto dziś?
mialam z rana goscia Przyjechal brat mojego wiec ie bylo szans na kompa
:-)Hejo:-)
U nas nocka spokojna.
Mąż odsypia trudy podróży.
Niedługo maluchy położę spać, to sobie wskoczę do wanny i zrobię SPA ;-)
ja tez mam taki pomysl:tak:
21.gif
To tak jak moja Martynka pieska karmi
ale slodko
no i jestem w domku.Oliwka już w łóżeczku.ma spać :tak::tak::tak::tak::tak: na razie to świruje.

jestem na nią zła,bo przestałą mi na dworze wołać siku.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
W domu jest ok,woła zawsze siku i kupę,wpadek praktycznie nie ma.A od dwóch dni na dworze nie woła w ogóle.
Tylko sika w majtki,krzyczy jak już leci po nogawkach :no::no::no::no:
nie wiem dlaczego tak sie dzieje bo wołałą na dworze.na początku to nawet nie chciałą sikać w pampersa jak miała założonego a teraz leje w gacie że się tak wyrażę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
dostałą dziś klapsa za to,wiem ze nie powinnam ale mnie wkurzyła,bo było już super a teraz co.na dwór mam znowu pampersy zakładać,bezsensu.nie wiem co mam teraz zrobić.
i to mnie najbardziej wkurza że w domu woła a na dworze nie.:angry::angry::angry::angry::angry:

Nie denerwuj sie ale tak jest jak sie dziecko zaklada na spacer pampersa a w domu chodzi bez wtedy ma zakodowane ze na dworze nie musi wolac.Laura tez tak miala trwalo to 2 dni Wiec powodzenia i cierpliwosci.Czasami nie zakladaj jej na nowo pampersa bo to porazka.Bierz cos na zmiane i tyle:-)
 
reklama
My juz po rosolku Laura wcina gotwane miesko a moj drzemie przed tv:szok:Co na w nocy bedzie robil:confused:

Wasze dzieci tez tak lubia miesko i kielbaski.Bo Laura jak widzi ze ktos je kilbase czy miesko odrazu sie podlacza:-D

nikogo nie ma:baffled:
 
Do góry