reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
a u mnie małż pojechał na zakupy ksero śpi Kacperek w szkole a ja na neciku śmigam i kawusia popijam :-D
 
Dzień dobry.

Ja dzisiaj mega nerwa mam! W nocy Radka co chwilę budziłam żeby do dziecka wstał bo marudzi a ten nic. Odwrócił się na drugi bok i śpi dalej :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: siostra podrzuciła mi Julka żebym go popilnowała bo na targ chciała iść, ok. Zjadł śniadanie i Radek mu włączył bajki na necie i poszedł sobie od niego. Wchodzę do pokoju a tu przerobiona bajka leci! Co drugie słowo to ku**a :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no tak jestem na niego zła że szok!! Jeszcze nerki mnie bolą przez ten je***y okres. No dosłownie rozsadzę coś dzisiaj. A jeszcze jak ktoś mi na odcisk nadepnie to chyba zbije!

Dobrze że pogoda ładna to pójdę na miasto z Kuba po jakieś butki żeby miał. To się przejdę i odpocznę. Szkoda że kasy nie mam to sobie coś na poprawę humoru bym kupiła :no::no: no trudno, jak się dało 1800 złoty za obrączki to teraz się ma :-:)-:)-(

Wczoraj na zone europa fajny film oglądałam "Opowieści podręcznej" ale ani końca ani początku nie oglądałam :-:)-( będę musiała w necie poszukać.

Za Alksie na pewno będę trzymać kciuki, pamiętam. Anabuba a kawały nie złe chociaż trochę humor mi się poprawił hehe :-D:-D
 
malinka no to nasi chlopaki tez powinni sie spotkac hehehe bo maja te same zainteresowanie,tylko,ze moj jeszcze uwielbia grac.i ma swoja ulubiona gierke(w ktora sama gralam jak nie bylo jeszcze damianka a moj byl w niemczech heheh)teraz nie mam kiedy pograc :( ja sie uczylam patrzac jak moj to robil albo sam mi tlumaczyl:)
tez wypilabym kawusie ale sama nie lubie pic.ktora dolaczy??
 
reklama
Ptrysiu, janie o tym, ja też bym sięnan niego rzuciła, ale on padnięty po 11h w robocie.

Oczywiście pamiętam o operacji, kciuki zacisnę aż mi kłykcie zbieleją. A poważnie, daj jej Boziu zdrowie, nich się uda.

ja piorę, mała co chwilke wysadzam a ta łobuziara i tak w majciochy się ssiusiala.
ahaaaaaaaa :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: zwracam honor :-D:-D
witam sie cieplutko :-)
hej :-)
Dzień dobry.

Ja dzisiaj mega nerwa mam! W nocy Radka co chwilę budziłam żeby do dziecka wstał bo marudzi a ten nic. Odwrócił się na drugi bok i śpi dalej :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: siostra podrzuciła mi Julka żebym go popilnowała bo na targ chciała iść, ok. Zjadł śniadanie i Radek mu włączył bajki na necie i poszedł sobie od niego. Wchodzę do pokoju a tu przerobiona bajka leci! Co drugie słowo to ku**a :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no tak jestem na niego zła że szok!! Jeszcze nerki mnie bolą przez ten je***y okres. No dosłownie rozsadzę coś dzisiaj. A jeszcze jak ktoś mi na odcisk nadepnie to chyba zbije!

Dobrze że pogoda ładna to pójdę na miasto z Kuba po jakieś butki żeby miał. To się przejdę i odpocznę. Szkoda że kasy nie mam to sobie coś na poprawę humoru bym kupiła :no::no: no trudno, jak się dało 1800 złoty za obrączki to teraz się ma :-:)-:)-(

Wczoraj na zone europa fajny film oglądałam "Opowieści podręcznej" ale ani końca ani początku nie oglądałam :-:)-( będę musiała w necie poszukać.

Za Alksie na pewno będę trzymać kciuki, pamiętam. Anabuba a kawały nie złe chociaż trochę humor mi się poprawił hehe :-D:-D
juz przyjechal i ma same minusy :-) nie przejmuj sie ;-) a duzo daliscie za obraczki ja nie pamietam ile nasze kosztowaly ale cos ok 1.000 zl
I jeszcze jedno: jeden hotel już mamy zarezerwowany, teraz szukamy drugiego.
Tu będziemy: Hotel PARIS Ibis Paris Tour Eiffel Cambronne 15me: rezerwacja hotelu w PARIS :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
no super ....:-D:-D:-D tez taaaaaaaaak chceeeeeeee :cool2::cool2::cool2:
 
Do góry