reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

bedismall dziekuje.kurcze ja chodzilam na slowackiego niby dobra lekarz ale nie dawala mi zadnej diety,a jak bylam prywatnie to powiedz ze musi byc dieta i to juz powinna byc rok temu aby szybciej go wyleczyc.jak zobaczyla Kube to nawet pieniedzy nie wziela za wizyte(tak sie nim przejela i prowadzeniem lekarzy),rodzinna to nawet go nie obejrzala tylko dala skierowanie i w dupie miala-chyba ja tez musze zmienic(bo wkoncu zawiodlam sie nie raz na niej:( )
a ja to juz tak schudlam przez to wszystko,ze szok.mam niedowage i nie moge nawet kg przybrac a jem wiecej niz chlop i jeszcze w dzien podjadam.
 
reklama
witam
gdzies juz napisalam co nie co :tak:
teraz poczytam i poodpisuje...
my juz mamy jedna wpadke i znow przeze mnie bo wpadlam w taki trans pisania ze nie zauwazylam malego jak czekal przy nocniku zeby go wysadzic... :sorry2:
 
dodzwonilam sie do tej lekarki co bylam prywatnie i kurcze na nfz i terminy ma na lipiec:( ale umowilam sie na czwartek z nia prywatnie.naciagne ojca niech oplaci,wkoncu to jego kochany wnuk.
 
WITAM :-D:-D



no i jestem;)
male spia umeczone impreza,duzy juz w lozku;)musialam wam ten przepis wkleic,n musialam:-):-):-)



fajnei ja tez bym gdzies poszla dorywczo



juz nic mnie nie dziwiw bo Paulina w 1klasie ma juz podstawy mnozenia i dzielenia:szok::szok::szok::szok::szok:



witam;)
ostrzegamy przed uzaleznieniem:-)i jakos nowe mamy nie moga za nami nadazyc


niezle mi bobasy:-):-):-):-):-) 14 i 15 lat:-D:-D:-D:-D:cool2:


a gdzie jedziesz?ale dalje w pmapersy robi i nie oduczasz to po co ci nocnik?
ja bralam kiedys Paulinie


Joanna widze ze sie sytuacja z mezem poprwaila mam racje?i jkaos humor ci dopisuje ostatnio:-)



jestem jestem:-)
PRZESTAŁAM SIE PRZEJMOWAC I TYLE Z MĘZEM ?CHYBA FAKTYCZNIE LEPIEJ :-D;-)I STARAM SIE BYĆ BARDZIEJ EGOISTYCZNA :-p
super prezenty,no i kaska już niezła :-D:-D


No dobrze,że tak,ale znów się nakasłał za wsze czasy.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Długo go trzymało.
Ja też miałam niezłą jazdę z Kubusiem jakiś czas temu apropos niespodzianek.
Ja odkurzałam a mały plątał się koło mnie .
Nagle słyszę łup
Odwracam się ,patrzę,a mały się siny robi,piana z buzi ,wiotki,bez oddechu.
Sprawdzam go dokładniej a on już szczekościsk ma.
Dawaj na siłe palce między ostatnie zeby i rozwarłam jakoś buzię.
Palce do gardła no i coś czuję ,ale wyciągnać nie mogę.
Złapałam go wtedy i o ścianę plecami bo klepanie i trząchanie do góry nogami nic nie dawało.
Po dłuzszej chwili szok,nic ,zupełnie nic.
Zerto kontaktu ,normalnie trup ,miałam wrażenie,że temp traci.
Jeszcze raz palce do gardła i zaczepiłam gdzieś o jakis wolny kawałek zabawki.
Wyciągnełam coś jakby grzybka właśnie z kinder niespodzianki.
Parę razy usta-usta i załapał.
Oj wtedy to już w nerwach na maxa byłam.
Od razu do lekarza ,bo krew się lała z gardła.
Nasza lekarz obejrzała i powiedziała,,ze nie wie jak ja to zrobiłam ,bo widoczne ślady ciała obcego są aż w przełyku bardzo głeboko.W zasadzie nie do wyjęcia .
pochwaliła mnie za rozsądek ale zjechała za brak rękawiczek.
A ja nawet o tym nie myślałam wtedy.
Efekt był taki,że mały miał kilka ran w gardle i przełyku ,pocharatane całe gardło moimi paznokciami ,ale przeżył.
dostał antybiotyk i osłonowe.
Po tygodniu śladu nie było.
Wiecie co?
Od tamtej pory pochowałam dywany i przy nim niczego już nie odkurzam:-:)-(


przeżycia niesamowite My tak kiedys mielismy z Gabi pojechalismy do zanjomych oni maja juz duzego syna wiec wszystko u nich na wysoki połysk i podłoga też ale ze ja gapa i nie wzielam trepek Gbai to biegala w rajstopach w pewnym momencie przewróciła sie i zaczęla płakac tylko ze w pewnym momencie placz ustal a Gabi zacżela siniec ja ja podnosze a on przelaewa sie przez rece powiem Wam stracilam glowę mąz ją wziąl na ręce zaczal dmuchac potrżasc nieciekawie to wyglądalo a najgorsze to to ze ja z tego wszystkiego zemdalam ale ratowali Gabi a potem mnie Takze znajomi juz szybko nas nie zaprosza bo potem odwiezli nas bardzo szybko A TERAZ pilnujemy żeby Gabi sie nie zaniosla z placzu bo zaraz sinieje :-( no i nie dawno byla sytuacja ze Wojtek zostawił takie male kuleczki do pistoletu a Gabi znalazla i wpakowala do buzi polknelatroche a reszte zdążyłam wyjąc :szok:
 
ewon ja jak antek zśnie poszukam numeru do mojej alergolog jest świetna mi wyprowadziła julke z mega alergi a jak chodziłam do innych konowałów to mi julke doprowadzili na skraj astmy oskrzelowej ...to doktor konefał chyba potem poszukam.....no i super ze jesteś ze szczecina w końcu poznałam kogoś tu a nie tylko babcie i sąsiadki.........a inni wiecznie mam wrażeni że zbyt zajęci by się spotkać bo bprCują a nie tak jak ja SIEDZĄ W DOMU...................
a ta lekarka skasowała mnie tylko za pierwszą wizytę 50 zł a potem już na nfz i bardzo dobrze bo kkasy to mi wiecznie brakuje.............
 
troszkę poczytałam ale sierota jedna niczego nie zaznaczyłam do cytowania:szok::szok::szok: i jak ja mam teraz coś odpisać?????????????????

malinka rozbawiła mnie Twoja Julka strwierdzeniem o tym, że chodzisz prawie goła dla Piotra wieczorem jak myślisz, że dzieci śpią:-D:-D:-D:-D:-D:-Ddzieciaki niby nic nie widzą nic nie słyszą a wszystko wiedzą:szok::szok::szok::szok:

joanna egoizm w rozsądnej dawce jest jak najbardziej wskazany:tak:

ja chyba dzisiaj nie mam weny do pisania i jakoś mam pusto w głowie:baffled::baffled::baffled: będę narazie tylko czytać:confused:
 
malinka bede bardzo wdzieczna:) masz gg?mozemy popisac jak cos:) no szkoda,ze nie mieszkamy blizej siebie:) ale gumience nie sa az tak daleko: choc wolalam jak jed\zdzil tam autobus za 8.a kolo czego mieszkasz bo nic mi nie mowi twoja ul:/
 
reklama
Witam sie i ja:-)
Pogoda zapowiada sie swietna:tak::tak::tak:Mlode wyspane bo wstaly po 9 a wiec wszyscy poki co mamy dobre humorki:-);-)
Prawie dobre no własnei wyszła z domu sasiadka ktorej pies wiecznie ujada:no::angry:no i sie zaczeło
 
Do góry