reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

No Patrysiu troche daliśmy ale takie nam się spodobały i wzieliśmy. Zaraz zdjęcie zrobię i pokażę :-D:-D:-D no same minusy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: masakra, a uprzedzałam że okres mam i wie czym to grozi!!
 
reklama
Zaczyna się podlizywać to mu powiedziałam "kombinuj dalej" tylko westchnął i pojechał :tak::tak: spokój na jakiś czas. Ale ja wredna jestem jak cholera :no::no:
 
:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:tylko ubić takiego lekarza




ale żeście wczoraj posiedzia~ły nocne marki :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


My dziś pobudka o 6.30,nie dało mi dziecko pospać dłużej a jeszcze z chęcią bym sobie poleżała.
rana siusiu na nocnik by~ło :-)
Ale moja Oliwka to cwana bestia.nie podobało jej sie ze siedze na komputerze i nie chce zejsc to zaczęla wołać kupę abym sie tylko oderwała od kompa i ją zajęła.oczywiście kupy nie zrobiła tylko wykorzystała sytuacj ei za ręke i do zabawek.co za bestia:-D:-D:-D:-D:-D
madra dziewczyna:tak::-D
Witam z rana nadrobiłam troche ide kawusie zrobić i troche posprzątać bo strasznie brudno pranie wyprac bo pełny kosz.:szok::szok:A później do Dętysty więdz dzisiaj schudne bo po powrocie od detysty nie będe jadła dzisiaj będzie mi robic pare zębów Ale sie boje:szok::shocked2:Miłego dnia
powodzenia i bezbolowej wizyty
Nadrobiłam, teraz moge się noralnie przywitac:tak::-D

Mnie coś kaar bierze.od wczoraj. tylko nie wiem czy z alergii czy jakies przeziębienie. apropos przeziębienia... co można brac w ciąży?? bo mam w sumie tlko febrisan wdomu a tego akurat nie mozna.. na ulotce pisze :baffled:

A w sumie lepiej sie zabezpieczyc jakby to było przeziębienie czymś, a jak nie zadziała znaczy ze aleria i bede musiala do lekarza, bo tez nei wiem czy te taletki co brałam wczesniej moge w ciazy...:baffled:
Oczy mi łzawią..:dry: jak to zawsze od kataru, a co dopiero od alergiii.:dry::dry::dry:
Trzeba by zajrzec na t..:tak:
Mozesz brac leki ale najlepiej jak by Ci lekarz cos polecil
Ja w ciąży brałam. Moja prowadząca powiedziała,że lepiej brać niż się męczyć,ale nie wolno było tabletek tylko leki miejscowe.
Dominik siedzi ze mną w piżamie,ja piję kawę a on je od rana ciastka.Bez pieluchy,rano ładnie mi sika, ale później albo nie ma nas w domu,albo on nie chce i płacze. A rano taki jest zadowolony,brawo bije i wylewamy z nocnika razem do kibelka.
Vanessa jeszcze śpi,a to u nas dopiero po 7.00,muszę ją budzić. Mój wczoraj znowu mecz i syf zostawił w kuchni i w salonie,że hoho. Nawet odkurzacz mi zostawił na środku pokoju i zła jestem że nie wiem co. Wcale nie sprzątał:wściekła/y:
wspolczuje malemu bo chce siku a nie ma kto go przypilnowac:baffled:
ewon i jak po wizycie u lekarza jak wyniki?????
ale mamy dzisiaj piękną pogode a ja muszę w domu siedzieć bo julka ma 38.2 temperatute:no::no:
ewon my musimy się kiedyś na spacerek umówić bo obie jesteśmy ze szczecina a ja ponieważ mieszkam tu dopiero nie cały rok to nie mam tu nikogo i chętnie poznam taką przyjazną dusze co ty na to??????
moja tez z temperatura:baffled:
malinka1 z miła checia:) ja tu mieszkam od 3lat ale tu sami starsi ludzie mieszkaja ,wiec tez nie ma z kim posiedziec.a kolezanki pozajmowane swoim zyciem i a samej to nudno na spacerku:D wiec zawsze mozemy sie wybrac na spacer:)) gg 8271929
a co do lekarza to ta babka jakaas do kitu ta dermatolog.sama nie wiedziala co kuba moze jesc i wogole.musze pojsc do babki co kube wyslala do szpitala ale ona prywatnie przyjmuje 70zl wizyta a narazie kasy nie mam.sprobuje do niej zadzwonic i poprosic aby na fundusz mnie wziela.
a wyniki mnie zalamaly: uczulony na:trawe,brzoze,bylice,plesnie mokre i suche,kot,pies,kon,jajka,mleko,kazeina,wolowina,ryz,soja,orzechy,ziemniaki,jablko i jest tu pelno łacinskich nazw,ktorych ta lekarka mi nie wytlumaczyla(platala sie sama) i tu sa cyferki(na jedne mocno uczulony a na inne leciutko)wiec nie wiadomo,czy calkiem z diety to mam wyrzucic czy jak.wiecej nie wiem po tej wizycie niz przed.porazka.i co mu dawac do jedzenia? najgorsze,ze ma diete i znowu jest lekko wysypany ale tylko na twarzy:((( sczzerze mowic juz mam dosyc tego wszystkiego juz.
fatk zmien lekarza
Cześć dziewczyny
Zasiadłam o 7 rano do kompa i doczytac Was niemogę, a to dzidzia, a to pranie, a to Brzydula, czy sniadanie, no i tyle napisąłyście, że szok.


Świetne, mało się nie posikałam!!!




As-czy to tabletki refundowane i ile kosztują?
Tak, to miało być śmieszne. Bo takiej nocnej Marki to ja innej nie znam, po za soba sprzed 2 lat
No i znów dałaś radę. Matko, Ciebie mieć pod ręką to łaska od Boga



I to samo pytanie, po ile one?
Kurcze, no nie wiem co zacząć brać, a bardzo się boję spadku libido ( no chyba bym sie pocięła) i tycia, no ni epo to teraz sie pilnuje, zeby tyc bez jedzenia



Dlatego ja byłam wdzięczna, że w telefonie są przypomnienia, bo ja tez z pamięcią mam kiepsko



Moja tez tak ma, wszystkie śmieci i nie śmieci mi znosi, ale widzę, że już zaczyna do buzi ładować, posmakuje i wypluwa.



Dobre!!!
Czary...
Za 6 opakowan zaplacilam 60e wiec 1 op kosztuje okolo 44zl
dodzwonilam sie do tej lekarki co bylam prywatnie i kurcze na nfz i terminy ma na lipiec:( ale umowilam sie na czwartek z nia prywatnie.naciagne ojca niech oplaci,wkoncu to jego kochany wnuk.
ups widac babka dobra bo sporo ludzi ma
ide bo ręczniki mi się wypraly i musze powiesic :tak: i moze jakies jedno pranie nastwie obiad trzeba jakis wymyslic i w miedzy czasie poczytam bo mnie bardzo Kossakowska wciagnęla Wczoraj bylam zła troche bo mąz nie dal poczytac tylko "misiowanie " mu bylo w glowie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:chyba jeszcze jedna kawke musze wypic bo cos nie moge sie rozkrecic :-pMILEGO DNIA zagladne pozniej :-D:-D:-D
ja tam wole misowanie:sorry2:
witam piątkowo.
Nie popiszę teraz z Wami,bo odrabiamy środę w przedszkolu.
U nas w środę padało i zajęcia z koników przedszkole przełożyło na dziś.
Za godzinkę wychodze do przedszkola.
Jak na razie to wyprawiłam chłopaków jednego do pracy a drugiegi do przedszkola,poprasowałam nieco,wstawiłam pranie i powiesiłam poprzednie.
Teraz jeszcze trzeba iść wybiegać psa i zwierzęce towarzystwo nakarmić :tak::-D:-D
Będę pewnie po południu .
Miłego dnia :-):-)
ahhh te odrabianie
No Patrysiu troche daliśmy ale takie nam się spodobały i wzieliśmy. Zaraz zdjęcie zrobię i pokażę :-D:-D:-D no same minusy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: masakra, a uprzedzałam że okres mam i wie czym to grozi!!

:happy2::happy2::happy2:
 
reklama
Do góry