reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Mialam isc na spacerek ale wleciala do mnie kolezanka z synusiem i tak sie zasiedziala;-):-)
Teraz ogladam Brzydule i jak sie skonczy to chyba z nimi wyjde
 
widze ze wszystkie ciezko zapracowane i zadnej nie ma od 18:tak::-D


nie no kochane nie dam rady odpisac bo maly mi spokoju nie daje
od wczoraj jestem u rodzicow bo spalismy u nich i bede za chwile robic obiad
a potem po m
agnes - jak Oliwka
medeuska jak sie czujesz jak samopoczucie
dziewczyny co tam nowego
jak nasz watek :eek:
Dobrze, tyle że zmęczona jestem, dziekuje Ci bardzo:tak:
A Ty co taka zapracowana ostatnio? Święta, co?:-p

jasne :tak::tak:
mlena podziwiam cie silna kobieta z ciebie
medeuska nie wiem o co tak naprawde chodzi bo chyba kasowalyscie posty ale wiedz ze jezeli bedziesz miala jakis problm czy potrzebujesz wsparcia to ja pomoge jak tylko bede mogla
mamy do siebie blisko wiec mozesz na mnie liczyc
malinka dzieki ze o mne pomyslalas ;-)
Dzieki:zawstydzona/y::tak:



Ja normalnoie padam na pysk doslownie.. udalo mi sie wyrwac dzisiaj z pracy o 16, to o 16.30 juz bylam w auchanie i wrocilam po 20, przed hcwila zdazylam wszystko dopiero wypakowac, nogi mi odpadają:szok:

A od rana jutro szykowanie jedzonka, bo w sobote do pracy:eek::eek::eek::eek:
Kupiłam sobie fajną koszulkę nocną satynową, ale nie che mis ie juz wklejac fotki:tak::tak:

Ide sie kapac, bo padne.....

Dobranoc dziewuszki:-D:-D
 
witam się wieczornie, wpadłam na moment zobaczyć o czym piszecie a tu :szok::szok::szok: żywej duszy nie ma
Agnes dobrze, że juz Oliwce przechodzi, niech szybciutko zdrowieje;-)
Muszę się pochwalić, że przed chwilą dostałam smsa od szefowej, że jutro mam wolne:tak: ale się cieszę, nadrobię trochę zaległości w porządkach, machnę jutro łazienkę i jeszcze ostatnie drobne zakupy. Dzisiaj byłam w carfurze i muszę Wam powiedzieć, że wcale nie było dużo ludzi, do kasy nie było wcale kolejki:laugh2::laugh2::laugh2:
Aha i chyba przyzwyczaiłam się do mojej nowej fryzury, włosy nie ręka odrosną a ja nie zamierzam sobie tym zaprzątać głowy w święta:-D:-D:-D
 
zapomniałam wsześniej i bardzo przepraszam

Maritka wszystkiego najlepszego

A teraz już znikam, bo Was i tak nie ma:baffled:
Spokojnej nocy
 
Jestem
Dziewczynki pija mleczko a Dominik ubiera sie w pizame:tak:
Jak usna zrobie sobie kolacyjke i cos do picia:-);-)Zamierazm isc wczesniej spac ale zobaczymy czy mi sie uda:tak:

AGUNIA
Fajnie ze masz jutro wolne;-):-)
 
Nikogo nie ma,czyżbyście jeszcze sprzątały???? ja idę sie położyć,jutro ciężki dzień,znowu obowiązki świąteczne.

Dobranoc mamuśki:-):-):-):-)
 
reklama
Do góry