reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam:-)
Jestem chopciaz raz pierwsza:szok::-D:-D:-D
Gdzie sie wszystkie podziewacie????:baffled:
My juz dosyc dlugo nie spimy,dzieciaki szaleja:-)
Po sniadanku idziemy na plac,przyjezdza siorka z moim chrzesniakiem i idziemy do pediatry:-):tak:
Dzisiaj chyb atez nie robie obiadu,bo jak wczoraj mialam mega postny to na dzisiaj juz nie mam pomyslu:-D:-D:-D
 
reklama
Kolorowych jajeczek,
wacianych owieczek,
rozkicanych króliczków,
pyszności w koszyczku!
A przede wszystkim udanego uciekania
w dniu "wielkiego lania".

ZDROWYCH ,SPOKOJNYCH I WESOLYCH SWIAT:tak::tak::tak:A DLA DZIECI BOGATEGO ZAJACZKA;-):-)

logosrv.aspx
 
Witam sie z wami dziewczyny,wyobraźcie sobie przed chwilą podglądaliśmy bociany z dziećmi ,a te bezecne :-Dzwierzaki akurat postanowili porobić jajka,a moje dzieci ooo co one robia po co on na nią wszedł??musiałam tłumaczyć ,ze bociany też tak robia dzieci....:-):-)Pozatym u mnie ok ,dzisiaj trochę więcej w kuchni spędze ,biorę się za kaczkę ,bo wczoraj już mi sie nie chciało....Aha wczoraj miałam pierwszą kontrolę samochodową odkąd zrobiłam prawko i policjant powiedział ,ze sie cieszy iz jest pierwszym mym:-D:-D:-DDobrze ,ze nie kazał wyciągnac gaśnicy ,bo dalej mamy tą starą sprzed 2 lat....
 
Witam wielkopiątkowo.
Aleście wczoraj mało napisały.:szok::szok::szok::szok:
Ja nie miałam czasu wejść nawet na chwilkę.
Dziś w zasadzie to chyba też mój jedyny raz,kiedy siedzę przy kompie.
Zaraz sprzątanko,spacer z psem,zakupy ,obiad ,znów sprzątanie ,na 18 kościół,potem czuwanie więc pewnie późno wrócę.
Komp jest włączony a ja na doskok.Gdyby którać coś chciała to klikajcie na GG.
Jak usłyszę to podejdę.
A teraz życzonka

(`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)
W E S O Ł E G O
A L L E L U J A
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)
?............,-.,-.
?............(..(..(
?.............\..)..)._..-.._
?............__)/.,','.......`.
?..........,".....`......,--...`.
?........,"...@.........'....`...\
?.......(Y.............(...........;''.
?........`--.____,.....\..........,..;
?........((_.,----'.,---'......_,'_,'
?............(((_,-.(((______,-'

MIŁOŚCI Wielkiego Czwartku,
WIARY Wielkiego Piątku,
NADZIEI Wielkiej Soboty,
RADOŚCI Wielkiej Niedzieli
Smacznego jajeczka Wielkanocnego,
Dużego zająca czekoladowego,
Sprytnego króliczka, co wyskoczy z koszyczka.
Kurczaka złotego
i wszystkiego najlepszego.
...||.\\...../.../`
...||..\\._|...'.``'-
...|.\_.\\.`.........6.\
....\_..........6...._...'-.=
.....|.._.............\.).....|
......\/.......=.\......;_.'/
......|.............`--`__.;---.
........'..____....-'`..........`|
........_/..............__.--.__/
......-'................-'....|
....-/................/......|
{...|.............../_...../
..`-\.................`\--;`..
.....'-..................|....|
........).............../.._/.
......./...........__.'...'--,.
.......(..........
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´
 
a ja Wam powiem Dzień dobry :-) jakos nie czuje tych świat moze to dlatego ze jak zwykle mój mąz idzie do pracy w pierwszy dzien a w drugi mamy jechac do jego rodzicow Ja w tym roku nic nie piekłambo bardzo duzy rachunek mielismy za prąd Kupilismy makowiec i kawalek sernika i taniej wyszlo nizbym miala piec :tak: a wogóle to jakieś lenistwio mnie ogarnęlo Posprzątane jest dzis rybka ziemniaczki i surowka na obiad Wieczorem chcialabym ise wybrać do kościólka ;-) Zresztą juz pare razy sie przekonalam ze dla nas jak nikogo nigdy nie goscimy nie ma co duzo szykowac dzieci wybredzaja z jedzeniem a ja nie zamierzam każdemu z osobna gotować najgorzej jest z Wojtkiem :wściekła/y: także pełen luz pozdfrawiam :-D i życze ZDROWYCH POGODNYCH RADOSNYCH ŚWIĄT W GRONIE RODZINNYM ,MOKREGO DYNGUSA DO ZOBACZENIE PO ŚWIETACH :-D
 
Nie czuję się nikim :-p. Ale dobranoc - też idę spać.

Ania P wybacz,nie zauważyłam Cię :-p:-p:-p:-p:zawstydzona/y:

Malo nas malo:-)
Ja wlasnie jem kolacyjke

Ogladalyscie moment prawdy???

Pewnie że tak,zawsze oglądam :tak::tak::tak::tak:

Dziś wstaliśmy po 9.00.Już po śniadanku,Oliwka już czuje sie dobrze,po świętach idziemy na kontrolę do lekarza,dzis sie już zarejestrowałam.

M zaraz biega na zakupy ,nie ma innego wyjścia :-D:-D:-D:-D:-D
Jak Oliwka usnie zabieram się za robienie sałatek :tak::tak::tak: ,trzeba dokończyć sprzątanie i tak nam dzień zleci,pewnie zajrzę dopiero wieczorkiem do Was.

Pa pa
 
dziewczynki wpadłam złożyć życzenia bo już się pakuję:tak::tak::tak:
zdrowych spokojnych rodzinnych ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY
smacznego jajka mokrego dyngusa i moc prezentów od zająca...........
malinka z rodzinką
macie mega buziaka od mojego piotra
powiedział dzisiaj że cieszy się że mam was bo inaczej pewnie bym z nimi zwariowała:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Witam :tak: A to życzonka odemnie :tak: Zajrzę pewnie dopiero po świętach :sorry: Mam nadzieje, że uda mi się odpocząć w międzyczasie :-D

Wesołego królika,
Co po stole bryka,
Spokoju świętego
I czasu wolnego,
Życia zabawnego
W jaja bogatego
I w ogóle , kurde, Wszystkiego najlepszego!
Wesołego jajka,
Kurczaków, baranka,
Ciasta z rodzynkami,
Ostrego chrzanu,
Tęczowych mazurków,
Mokrego Dyngusa
I od bliźniego całusa.
Samych radości,
Kolorowych jajeczek,
Białych owieczek,
Uśmiechu bez liku
I bakalii w serniku
Kiełbaski tłuściutkiej
I atmosfery milutkiej
Kolorowych jajeczek,
Wacianych owieczek,
Rozkicanych króliczków,
Pyszności w koszyczku!
A przede wszystkim
Udanego uciekania
W dniu "wielkiego lania"
Alleluja dziś śpiewamy,
Bogu cześć i chwałę dajmy,
Bo zmartwychwstał nasz Zbawiciel,
Tego świata Odkupiciel.
Zdrowia, radości i powodzenia
To są najszczersze moje życzenia.
Malutki baranek ma złote różki,
Pilnuje pisanek na trawce z rzeżuszki,
Gdy nikt nie patrzy,
Chorągiewka buja i beczy cichutko:
Wesołego Alleluja!
Pisanych jajeczek,
Wierzbowych bazieczek,
Kiełbasy święconej,
Dużo chrzanu do niej,
Baby polukrzonej,
Kukiełki plecionej,
Zmartwychwstania w duszy
I Wiosny... po uszy!
Pogody, słońca, radości,
W niedzielę dużo gości,
W poniedziałek dużo wody
- to dla zdrowia i urody.


 
reklama
moje dzieci od 5 rano w pociągu...............
julcia wczoraj dobrą godzinę płakała że nie chce jechać:szok::szok::szok::szok:już miałam zamiar ją rozpakować i powiedzieć ex że jedzie tylko z adamem ale jakoś dała się tatusiowi przekonać no i jedzie do dzidków na mazury na wielkanoc wracają dopiero w sobote wieczorem ale będe tęskniła za nimi.............................. już tęsknię taka ze mnie kwoka:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
my w 70 % spakowani o 14 mamy autobus cieszę się na te święta:tak::tak::tak:
madziulanatasza pierwszy raz z policjantem no no:-D:-D:-D:-D:-Da przystojny chociaż był?????????????????????????
agnes jak dziś oliwka?????????????
joanna masz rację nie ma się co nad wszystkimi rozczulać masz odpoczywać ciasto kupne też smaczne i często taniej wychodzi jak pieczenie samemu:tak::tak::tak::tak:cieszę się że masz ostatnio lepszy humor polubiłam cię mamy chłopaków w tym samym wieku a co za tym idzie te same problemy trzymaj się kochana jeszcze z 15 lat i pójdą na swoje:-D:-D:-D:-D:-D
meduska ty nie szalej z tymi zakupami porządkami itp włącz swoich facetów w pomoc jesteś w ciąży musisz na siebie i maleństwo uważać:tak::tak::tak:
agunia a widzisz włoski odrosną a i ty się przyzwyczaisz:tak:fajny taki wolny dzień tuż przed świętami:tak::tak::tak:jak godzenie z M??????
as kochana ty mnie powalasz ilością obowiązków odpoczywaj w święta niech teraz przy tobie poskaczą:tak::tak::tak::tak:
dowikla normalnie cud ty byłaś pierwsza na bb:szok::szok::szok::szok::szok:buziole dla szczypiorków i dominika:happy:ciekawe co twoje szczypiorki w święta wykombinują????????
anabuba a ty gdzie????????ja tu tęsknię za tobą a ciebie nie ma:baffled::baffled::baffled: kochaniutka odpoczywaj w święta ile sę da:tak::tak::tak::tak:
myszunia zdrówka dla was odpoczywajcie na maxa:tak::tak::tak:
mlena miłego wypoczynku u mamy no i owocnych przemyśleń na temat przeprowadzki może w święta coś się wyjaśni:tak::tak::tak:
joe alex a ty gdzie się podziewasz kochana?????? zdrówka dla was i teściów mam nadzieję że wszystko ok????:tak::tak::tak:
NO CHYBA WSZYSTKO NAPISAŁAM:tak::tak::-D:-D:-D:-D:baffled::baffled::baffled::-D:-D:-D
 
Do góry