reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
My tak samo pościmy jutro i w piątek,ale to się tyczy mnie ,krzyśka i Klaudii ,bo Ksawek jesze mały i u komunii nie był,a zwracanie uwagi komukolwiek do głowy by mi nie przyszło ,a jakbyś była innego wyznania to co???Wiktoria Tobie tez najlepszych świąt :tak::-)
 
My własnie wróciłysmy do domu po wizycie w przychodni spacerze4 i drobnych zakupach nogi mi odpadaja tak biegałam:-)
W końcu podjęlismy decyzję ,że jedziemy na święta do mojej mamy:-D:-D:-D
strasznie się cieszę boję się trochę podrózy bo pierwszy raz z małą pociągiem pojedziemy a ten cały ekwipunek to trochę zajmie ale mam nadzieję że się zabierzemy jakos ja pewnie zostanę tam z Leną na tydzień a Leszek z L aurą wróca i będa za karę sami po sobie sprzątać przez tydzień :-D
Zobaczę też synusia mojej siostry już ma 9 dni:tak::tak::tak:
 
mlena a jak się czuje siostra i jej synuś?????jak ma na imię??????
no i dobrze że jedziecie odpoczniesz no i nagadasz się z mamą siostrą:tak::tak::tak:
a podróży się nie buj spoko będzie ja jechałam kiedyś z 8 m-czną julą i prawie 6 letnim adamem do ex teściów bagażu trochę było ale daliśmy radę przedział dla matki z dzieckiem i spoko:tak::tak::tak::tak:
 
mamy miejscówki ale faktycznie powinni nam udostepnic przedział dla matki z dzieckiem dzięki malinka za podpowiedź :-):-)
z siostra ok ale nie odpuszcza tamtego jakies pisma pisali i kontaktowali się z rzecznikiem praw pacjenta okazało się tak w ogóle że nie ją pierwsza pani doktor tak potraktowała więc tym bardziej trzeba to załatwić
a jej synek fajny widziałam zdjęcia ma taką czuprynkę śmieszną :-D
podobno ciągle śpi jakby go nie było budzi się na cyca i, kupa i spi dalej :-)
 
Ta,tak tamta sytuacja z tą lekarką ,po co takiego chwasta w szpitalu trzymaja jeżeli faktycznie to nie 1 raz?:baffled:Takie dziecko co tylko je i śpi to marzenie:-D:-D,bo mój synek to jak nie spał i nie jadł lubił sobie powrzeszczeć:tak:
 
reklama
Dzieciaki jedza frytki a ja zupke Vifon,ale to tylko dlatego ze nie chcialo mi sie nic gotowac:-D:-D:-D
Ja bylam w prosiaku na zakupach i nie bylo tak zle,no i skoczylam sobie na solke;-):-)

MALINKA
Ja tez zjadlam dzisiaj slaska delikatesowa bo bylam glodna jak cholercia;-):-D:-D
Mojemu chrzesniakowi kupilam body z dlugim rekawkiem z napisem kocham mame i dwie zabaweczki a drugiemu siostrzencowi kupilam pilke nike z herbem Barcelony i bluzeczke na lato
Moim dziewcznynom kupilam taki duzy zestaw zabawek do kuchni(dzbanuszku,kubki,sztucce,talerzyki i takie tam pierdy)i jutro pojde do pati i maksa i chce im kupic farbki do rysowania raczkami( a jak ich nie kupie to dam im cos do skarbonek)
Dominik w sumie dostal rower ale dzisiaj dokupilam jemu jeszcze samochodziki z Auta
 
Do góry