reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Ola K. iwonka Ewcia życzę udanych wyjazdów i pogody, od niedzieli ma być lepiej :-)

a ja po drzemce, bo połozyłam sie z malą i godzinkę przykimałam, gdybym dziś nie dostała @ to bym sie martwiła czy czasem w ciąży nie jestem, bo coraz częściej mi sie zdarza spać w dzień
 
Mateuszek śle buziaki dla wszystkich:-)A ja ledwo do sklepu doszłam i znów lunął deszcz:no:Dobrze że folie wzięłam na wózek:tak:A byłam kupic torta bo wieczorkiem skromnie wyprawimy urodzinki :-)A 4 lipca balanga w Polsce:-DBo jednak wracamy wcześniej i podróż mamy w poniedziałek:laugh2:Jestem ogromnie szczęśliwa że wracam:cool2:
Dziewczyny kochane życzę Wam udanych wyjazdów i przyjemnych odpoczynków i wracajcie relacje zdawajcie:-)A wogóle to też się zastanawiam gdzie to lato. Miałobyc gorąco i upalnie i sucho:eek::baffled:A jest odwrotnie jak zwykle jak prognozują:tak:
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MATEUSZKA!!!!

Pycha niestety nie kupowałam nic z takich rzeczy:baffled::baffled:!!!
Ewcia nie wiedzialam ze gg Ci nie działa a nie chciałam zaśmiecać na forum;-);-)!!!!
Iwonka-(już Wam życzę)samych słonecznych dni:-):-)!! Bawcie się dobrze!:tak::tak:!
 
Witam, też jestem mamą siedzącą w domu (mam nadzieje ze za kilka miesięcy to się zmieni). chętnie porozmawiam z innymi mamami. Moje gg to 8664880.
 
reklama
Mateuszku 100 lat!!!!!!

U nas tez pogoda do D***...Cigle wieje i leje...mamy dzis az 12 stopni!!!:szok:

Anciaparczew sliczna dzidzia i jak super sobie ciagnie cycusia...:-D
 
Do góry