reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Iwonka ja tylko dodam zdrowiej kochana,bo niedługo wyjazd ,my też wyjeżdżamy w niedizele o 8-9 rano...Takż eobie w tym samym czasie pojedizemy na wczasy,a potem będizmey nadrabiać wsyztsko...obydwie tyle sie nacyztamy po powrocie...no i właśnie jeszcz enowe mamy-jejuuu dobrze,że zdolniachy z nas i dajemy rade;-);-);-);-):-D:tak::tak::tak:
Czarna to ok ze juz dobrze.
Wybaczcie,ale czasmai sie myle:-:)tak:;-):-)
 
reklama
Iwonka ja tylko dodam zdrowiej kochana,bo niedługo wyjazd ,my też wyjeżdżamy w niedizele o 8-9 rano...Takż eobie w tym samym czasie pojedizemy na wczasy,a potem będizmey nadrabiać wsyztsko...obydwie tyle sie nacyztamy po powrocie...no i właśnie jeszcz enowe mamy-jejuuu dobrze,że zdolniachy z nas i dajemy rade;-);-);-);-):-D:tak::tak::tak:
Czarna to ok ze juz dobrze.
Wybaczcie,ale czasmai sie myle:-:)tak:;-):-)
 
Ewcia ja nie obiecuje ze nadrobie wszystko:no:A ty kiedy wracasz bo juz zapomnialam:zawstydzona/y:My tylko na tydzien ruszamy ale moja siostra bedzie jeszcze do srody wiec dopiero bede miala czas na kompa 11 lipca:szok:Chyba umre z ciekawosci i z tesknoty do BB:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Cześć babeczki!!!

Nie macie juz dośc tego siedzenia w domku?....mi stuknie za 2 tyg. 2 lata......nie pracuje od 12 tyg. ciąży....i zapowiada sie jeszcze pszynajmiej rok..mieszkam sobie na wiosce zabitej dechami od niedawna, ale mamy zamiar sprzedać dom i wracamy z powrotem do Gdyni:-)..wtedy wracam do pracy, a mala do przedszkola.....już sie nie moge doczekać, nigdy nie myslałam że sie stęsknię za pracowaiem (bo za stara pracą nie tesknie i po wychowawczym szukam nowej)

Pogoda do kitu i humor do kitu....gdzie jest lato?
 
Witam!

Wszystkiego najlepszego dla Mateuszka z okazji urodzinek!!!!

Witam wszystkie nowe mamy! Piszcie jak najwięcej :tak:

U mnie pogoda do bani. Co chwila pada deszcz i wieje okropnie. Byłam tylko na zakupach. Siedzimy w domu i dostajemy kota :baffled::confused: już mi brakuje pomysłów na zajęcie czymś mojego dziecka. Teraz mam chwilę bo ogląda Elmo :tak:

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzę udanego wypoczynku i pięknej pogody.
 
reklama
Hej wieczorem..
U mnie lej,a ja z meżulem drinaka walimy,mały biega,ale zaraz myju idzie..
Iwonka ja wracam 8 wieczorem,a 9 lipca dopiero zajrze:tak:;-):-)
Kasira dzięki,ale w niedziele wyjeżdżamy to jeszcze 4 dni tu bedizemy:tak::-D.
Ide zajrzec na blogaaaaa
 
Do góry