reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Oj a u mnie ciężka noc nie wiem dlaczego ale Victor się często budził i to z krzykiem odrazu.A dziś znowu pada a ja muszę wyjść na małe zakupy mam nadzieję,że przestanie jak Victor wstanie i pójdziemy.
 
czesc Dziewczyny mnie znowu nie bylo pare dni i tyle stron sie tu narobilo ze nie zdolalam tego nadrobic , a to wszytsko dlatego ze musialm isc do pracy:baffled::baffled::baffled:
ale teraz przynajmniej wiem ze wole juz siedziec w domku z synusiem:-) i to w duzej mierze dzieki wam:-):-):-) jestem bardzo wdzieczna.
Dzisiaj bede w domku wiec bede sledzic co u was slychac dobrego
 
dla Mateuszka
synka anib
najlepsze życzonka urodzinowe
kartkaurmisiorw0lg3.jpg

 
Serdeczne życzenia urodzinowe dla Mateuszka!!

A ja w chaosie - praca, zakupy i pakowanie. Jutro ruszamy do Berlina, w piątek lecimy na Kubę. Ostatnio sypiam po 4 godziny bo tyle pracy i innych atrakcji w postaci prasowania, zakupów itd. Na szczęście niedługo już WAKACJE! jest u nas też starszy syn mojego męża (mój pasierb hihi), i biedny jest bo Tomek pracuje, ja pracuję i dopiero w czwartek będziemy mieć dla niego czas. Na szczęście po bólach i trudnościach dał się przekonać żeby wyjść do dzieci na osiedlu i już ma kolegę z którym spędza całe dnie aż trzeba ich od siebie przemocą odrywać wieczorem ;-)

Wczoraj byłam u dermatologa, który obejrzał setkę moich pieprzyków lub więcej (mam tego cholerstwa pełno), zalecił usunięcie jednego (na brodawce piersi, więc ew. drugie bobo by drażniło, na szczęście po Maksiu nic się z pieprzykiem nie działo) a resztę kazał bacznie obserwować, smarować się filtrem 50+, a najlepiej robic zdjęcia co bardziej podejrzanym żeby móc śledzić ew. zmiany. Generalnie mam uważać, obserwować i chodzić na kontrolę. Mam bardzo jasną karnację, dziadek miał czerniaka, kurczę nastraszyła mnie ta lekarka trochę.... chociaż w sumie nie powiedziała mi nic, czego bym nie wiedziała wcześniej, ale chyba liczyłam że jakoś zbagatelizuje moje lęki :eek::szok:

Pozdrawiam postaram się jeszcze dziś do Was zaglądac bo się stęskniłam za Wami!!
 
reklama
I ja sie witam slonecznie ale wietrznie i zimno brrrr:baffled:Juz w koncu 3 osoby nie jada z nami nad morze.Tak mnie wkurzyli ze hej:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Nie chodzi mi o ich towarzystwo bo zbytnio sympatia do nich nie pije ale z mniejsza iloscia osob znalazlabym inne kwatery blizej morza itd.:wściekła/y:
Aniab ja juz wczoraj zlozylam zyczenia dla synka bo tak suwaczek twoj wskazywal:-)
OlaK Zycze wam udanych wakacji i owocnych w staraniach:tak::-)
 
Do góry