reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witajcie.
NIe było mnie trochę, bo pojechałam do mamy, żeby zobaczyć jak Martyna poradzi sobie ze spaniem. W dzień nawet dobrze, ale w nocy urządziła 1,5 godz. histerię, zasnęła o 3, kiedy to zawsze zasypia bez względu na powód.. Chcemy w tym tygodniu jeszcze raz spróbować, bo moze coś ją bolało.. sama nie wiem.. jestem ogólnie zmęczona i rozdrażniona.. Mężulo pracuje dużo, teraz miał wolny poniedziałek i będzia miał piątek, ale w sobote i tak jedzie do pracy.. do d... to wszystko. Urlop też ma taki pokręcony, że w zasadzie wakacje, to same warsztaty i wyjazdy z grupą, na jeden z nich chciałam się wybrać z nim i chyba wyjedziemy, dlatego testujemy małą jak sobie poradzi ze spaniem w obcym miejscu. Ale ja chciałabym wyjechać tak tylko we trójeczkę.. co to za wakacje, kiedy pół dnie on ma zajęcia z grupą.. no i żadnej intymności.. normalnie słapałam takiego smuta, ze hej.. na dodatek spalił się nam monitor od kompa. strzelał, strzelał, aż całkiem strzelił, zgasł, zaśmierdział, wypuścił stróżkę dymu i na tym był koniec. Bylam wtedy w domu z Pzemkiem (synem siostry) i sie obydwoje przestraszyliśmy. Wrócił Tomek, załączył, jeszcze podymiło i pośmierdziało i już.. Na szczęscie udało nam sie pożyczyć od sąsiada, bo on swoja maszynę wywiózł do babci, a monitor tu został i przez wakacje możemy używać, ale potem trzeba będzie kupić, nie ma wyjścia..

Pozdrawiam i spadam.. będe pojawiać się jeszcze bardziej nieregularnie, przynajmniej na razie, bo pewnie będziemy jednak trochę wywozić Małą do rodziców, żeby nauczyła sie spać w nie-swoim łóżku.. Idę szykować jakiś obiad..
 
AniaB Wszystkiego najlepszego dla Mateuszka.

Iwonka Najważniejsze, żeby wakacje się udały i żebyście trochę odpoczeli mimo początkowych kłopotów.


A my zaraz wybywamy do parku. Mam nadzieję, że wiatr nie przyniesie żadnych nieprzyjemnych chmur.:cool2:
 
Iwonka, może pogoda nieszczególna, ale we Władysławowie będziecie mieli i tak sporo atrakcji więc raczej nie będziecie się nudzić. Kiedy ruszacie?

Novaczka, wydaje mi się, że malutka powinna dać się położyć spać w nowym miejscu, a na pewno najlepszym środkiem uspokajającym będzie świadomość, że mamusia jest obok niej i ją przytula... :tak:
Rozumiem tęsknotę za mężem, rozumiem ją aż za dobrze.... mój mąż na przykład po powrocie z pracy około 19 zjada obiad i cóż - siada do komputera pracować dalej.... albo gdzieś podróżuje i go nie ma.... :-:)-( Mam nadzieję, że jednak uda Wam się we troje spędzić trochę czasu razem!!!!
 
Oluś, z tą jej świadomością obecności mamy, to tak dziwnie, bo ja ją przytulam, kołyszę, a ona dalej płacze.. ale jak w ramach pomocy tatuś usiłował wziać ją na ręcę, to darła się jakby ją kto ze skóry obdzierał.. nie wiem o co chodzilo..
Teraz to już naprawdę znikam, bo mężulo wrócił z zakupami..
 
Iwonka, życzę udanych wakacji! :-):tak:

Novaczka, ach te nasze dzieci... powiem Ci, że u nas jest tak samo - u mnie czasem płacze w nocy ale jak tatuś weźmie na ręce to jest koszmarne darcie się....! Generalnie Maks jest ciężki do usypiania, ale nie widzę większej róznicy czy jest to w domu czy poza domem... I to niestety zawsze JA go usypiam...
 
Cześc dziewczyny! Mateuszek dziękuje za wszystkie życzenia:-)Nie wiem co jest z tymi suwaczkami że raz tak pokazuja a raz inaczej grunt że to dziś. Normalnie rok temu odsypiałam poród:-DBo Matek się o 4 rano urodził:tak:
U nas dopiero przestało padac i korzystam z tego i lece do sklepu wiec zajrze po powrocie:tak:Trzymajcie się!
 
reklama
Hej wam..
U mnie od rana leje,całą noc też dawało,normlanie pogoda kiepska i zapewne w domu posiedze dizisaj.
Iwonka oj zimno nad morzem,weź ciepłe rzeczy.Tu koło 13 tak jak napisałaś i wieje mocno. A my chyba zamiast w sobote w nocy to w niedizele pojedizemy rano,bo zimno ma być i lać.A my pod namioty jedziemy tzn my w campingu,ale inni nie i by mięli kiepsko.
Kurde gdzie te lato jest,,,moz esie poprawi w next tydzien.

Dziewczyny zapraszm na mojego blogaska!!!! Dla Ciebie Synu - bloog.pl

Ewcia napisałam Ci wiadomość na gg

Czarna nie działą mi gg,ale szwgaierka u siebie mnie odpaliła i przeczytała wsyztsko na skype. Zmieniam już,oki nie ma problemu.
Jak by co prujcie na PW,alebo tam na kalendarzu piscie...

Ola K. ale macie fajny wyjazd,daj troskze słonca z tamtąd nam.Powodoznka w starankach i miłęgo wypoczywnaia.

Aniab wszytskeigo najlepszego dla Mateuszka w dniu 1-szych urodzinek!!!
 
Do góry