reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

A ja siedzę z kawą i patrzę że to do garów czas iśc:-D Rany jakie nudy jak za oknem deszcz leje:no:Nawet dziecaki nie bardzo chcąsię w domu bawic i co chwilęcośnowego wymyślam: było już malowanie palcami:szok:- okropny bałagan, dmuchanie balonów, zabawy w namiocie:eek:I co tu im wymyślec jeszcze?
 
reklama
Czarna, dzięki za odwiedziny na blogu.. dla Dawidka wszystkiego najlepszego z okazji półrocznicy.. :-D

Aniab- dla Mateuszka również tego co najlepsze..

zwierzaki_145.gif


Anciaparczew- witaj, ja też Martynkowa mama, tyle, że rok wcześniej..

Mężulo pobiegł już do pracy, dziecię na drugą drzemkę.. nie wiem czy to pogoda, czy następny ząb, bo normalnie śpi co trochę, a jak nie śpi, to marudzi okropnie. Dopiero co odkryłam trzecią "czwórkę", czyżby kolejna?

A wyjeżdżającym życzę ładnej pogody i dobrej zabawy..
 
witajcie!
mogę śmiało teraz do Was dołączyć...jestem mamą 2,5 miesięcznego synka, jestem bezrobotna więc siedzę w domciu i zajmuję się moim kochanym szkrabikiem :-)
 
Hejooołłł
Ja w domu,pogoda dalej do bani,tata gdzies pojechał obiad prawie zrobiony,not o czas na BB.
Teraz mam ogranicozny dostęp,bo mój maz jakoś warcyz na mnie jak tu właże pocyztać i napisać.Ale to jest gad i tyle,ja musz ei tyle:-D:tak:;-):-)


Ola K. iwonka Ewcia życzę udanych wyjazdów i pogody, od niedzieli ma być lepiej :-)

a ja po drzemce, bo połozyłam sie z malą i godzinkę przykimałam, gdybym dziś nie dostała @ to bym sie martwiła czy czasem w ciąży nie jestem, bo coraz częściej mi sie zdarza spać w dzień
Dzięki dzięki Pycha. A co nie chcesz drugiej dzidzi??


Ewcia nie wiedzialam ze gg Ci nie działa a nie chciałam zaśmiecać na forum;-);-)!!!!




Wal śmiało na priva PW.Zmieniłąm,sprawdz teraz...

OOOO witam nowe mamusie..kasira,ancia....witajcie kochane..
Ale nam s ię gorno poiwększa,niedługo sie. zgubie kto kim:-D:-);-)nienie no dam rade chyba...
 
Ancia fajne zdjecie z cycusiem,reszta zdjatek takż eśliczna i innych babeczke także...
Czarna zmieniłąś avatarek,nie wiem cyz mówilam ale superowaty...
 
reklama
Ja juz obiadki na gotowalam,dla nas grochowa a dla corci rosolek.Jak wstanuie to sobie zje swoj przysmak:tak::-)
Witam serdecznie nowe mamy Kasira i Ancia.Super:-)
Ewcia no nie wiem czy sie polapiemy jak wrocimy z tych wczasow.Co i rusz nasz watek odwiedzaja nowe mamy:tak::-)
 
Do góry