reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witajcie dziewuszki

po dosc długiej przerwie:tak:
tak w skrucie to wszystko w pozadeczku,mały zdrowy,całymi dniami siedzimy poza domem:-)bo szkoda przegapic tak ładnej pogody....choc dzis juz ma byc chłodniej:-(ale o 1o i tak wyjazd na działke trzeba trawe skosic i podlac:baffled:

kurcze chyba bede musiała znalesc czas i pisac z wami bo jakos poczułam sie swojsko teraz:-D
 
ale widze ze jest 1+ tego ze długo mnie nie było
zaczynam czytac posty od momentu w ktorym skonczylam ,a nie tak jak wczesniej od strony 930 :-)
ale widze ze wy jeszce smacznie spicie:tak:moje dziecie tez spi jeszcze i dobrze,bo niemam takiego problemu zeby sie zrywał z samego rana a i wieczorem coraz szybciej zasypia:happy:

 
Hej

ja nie śpię ,ale boli mnie głowa i jakoś pisac mi sie nie chce :no:
Emila jeszcze śpi ,ucze ją spania w nocy bez pieluchy i narazie jest wynik 1 do 2 ,jeden raz było suchutko a dwa razy mokro ,ale Emila pieluchy juz nie chce założyć :no: a ja jej tez bardzo nie namawiam ,dzis patrzyłam rano to miała suchutko ,ale jeszcze spi ,wiec jak wstanie to sie zobaczy.
 
Witam w sloneczny dzien:cool2::cool2::cool2:Widze ze wczoraj dziewczyny zrobily sobie babski wieczor :tak::-)I super:-):happy::happy:
Ewcia glos oddany :tak::-)
Leika Trzymam kciukasy:tak::-)
No to milego weekendu zycze:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
 
Dzień doberek

Leika udanych chrzcin,czekamy na relacje...
U mnie dziś cosik pochmurno jest,słonko ledwo zza chmurek wygląda...
Wstalismy po 8,śniadanie wciągnięte,teraz kawa...

Vici widze,żę galeria zrobiona,zdjecia lecą twoje...super

Noelka oby ten ból głowy był chwilkowy...:tak:

Brenda no w końcu się odezwałaś,widzisz ile nadrabiania, nie zaniedbuj tak BB:no: :tak:
 
reklama
Do góry