reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ewcia Ja też już ci wysłałam na priva:-)
Sewa a my z mężem mamy wspólnego kumpla i też jak gdzieś sama z nim idę to wszyscy gadają a my jeszcze im tematów dokładamy co to weselej by było:-D:-D a jak idziemy we 4 z jego żoną to już w ogóle ludziska głupieją.
 
reklama
Vici co ja tam u Ciebie wypatrzyłam podałaś swoje namiary na skype? Może kiedyś zadzwonię;-) :-) ;-)

Oj Ci ludzie. Nam też się wszyscy przyglądają, bo on ma żonę, ja męża, a razem się po knajpach szlajamy. Czasami to mamy polewkę. Raz jak wypatrzyli nas znajomi mojego męża, to tak się zajęli przyglądaniem, że aż mówię do Arka "może powinieneś mnie przytulić aby podgrzać atmosferę przy ich stoliku"
 
tydzien temu umówiłam się z sąsiadką na drinki i kupowałam w naszym osiedlowym sklepiku falszeczkę, ale na drugi dzien i tak mówili że to mój Darek popił :-D:-D:-D

kurcze ja dale przy soczku siedzę i chyba spac nie pójdę bez tego likieru :no:
 
Sewa , Vici dzięki za wiadomości.
Wysyłam linki do konkursu,hehe bo trzeba poelcać,hehe cwana jestem nie:-D :-D ewaszada.... to moj email jakby co
 
reklama
Do góry