reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Cześc dziewczynki :-) Ale wy wieczorami dużo piszecie. Normalnie zanim coś napiszę to kilka stron muszę czytac i nadrabiac zaległosci :baffled: ;-)
Leika powodzenia i kciuki trzymam!:tak:
Noelia współczuję bólu głowy bo czasem jak mnie dopadnie to 2-3 dni trzyma więc oby szybko ci minęło :tak: i suchego prześcieradełka coraz częściej życzę :-)
Fajny ten babski wieczór miałyście z chęcią bym się dołączyła niestety ja wieczorkiem ledwo małego uśpię i sama odfruwam do krainy morfeusza:-D
 
reklama
No a dzisiaj jedziemy za miasto na grilla. No i się zrelaksuję troszkę o ile mój małżonek zajmie się dziecmi a zwłaszcza bieganiem za Matim. Bo tam blisko jeziorko więc Matiemu może się zachce wykąpac :-D
 
I to tyle z moich majówek bo tu się nie świętuje. Mąż pracuje więc nigdzie nie pojedziemy chyba że da się namówic na park rozrywki Liseberg i wielgachną, szybką i superową przejażdżkę kolejką. Bo ja mam ogromną ochotę :tak: a on się boi :-D
 
Dzięki jeszcze raz za głosiki..

Iwonka to czemu sie nie zabierasz za scrapp. ja zbieram materiały,,zrobie próbnego scrapaaa...

Aniab fajnie mas zgrilek i te sprawy...

A wogóle to długi weekend się zaczął,ja tego ajkoś nie czuje,zwykły kolejny dizonek upływa...

Zapraszam na kawusiee...
 
witam

oj trochę dzis pospałam, bo chociaz Maja wstała standardowo po 6, to ja przetrzymałam i znów usnęła :happy:

my tez nie mamy planów na ten weekend, bo niby Darek mam miec wolne (dzis jeszcze poszedł do pracy) ale to różnie bywa, może ktoś zadzwonić i będzie musiał jechac :baffled: a pozatym musimy oszczędzac na wakacje i jakieś grubsze plany i tak by odpadały :no: od dłuzszego czasu marzy mi sie ZOO w Poznaniu, więc może chociaz tam sobie pojedziemy w któryś dzień
 
Witajcie Kobitki;
doczytałam wreszcie co naklikałyście przez 2 dni.POŁAMAŁO MNIE.Chyba tym razem korzonki.Równo rok temu ,na długi weekend majowy powalił mnie kręgosłup.Wtedy było strasznie,teraz jest trochę lepiej.Przynajmniej mogę w pionie chodzić.Ale jak usiądę to masakra.Biorę jakieś leki ale słabo pomagają.Teraz na chwilę usiadłam do kompa a mój mąż kosi trawę.Będę potrzebować jego pomocy żeby się podnieść z krzesła.Najgorzej,że Kacperkaa nie mogę wziąć na ręce.Pewnie się dziecko zastanawia czemu mu matka zwyrodniała nagle;-) ;-) ;-) .Jedyna korzyść z mojej choroby to taka,że pan mąż musi zająć się trochę dzieckiem dopóki moja mama się nie zjawi i przejmuję małego.A niech chłop zobaczy jak wygląda nicnierobienie przy dziecku:tak: :tak: :tak: .
Zmykam :sick: :sick: :sick: ,jak będzie trochę lepiej to zaglądnę .Uwaga próbuję wstać...........Udało się.Pa:baffled: :baffled: :baffled:
 
Witajcie z ranka :happy:
Zaczne od Cloe, niestety nie jest tak cukierowo, popelniam te same bledy i to po kilka razy, ale po jakims czasie chyba umiem wyciagnac wnioski.. tutaj sie udalo.. zreszta tutaj chodzilo o cale zycie..:-)

Qrcze, zglupiala mi klawiatura,:szok: ale nie chce mi sie wylaczac kompika.. przemecze sie..:no: :baffled:

A my dzis jakby nieco zdrowiej, katarek powoli ustepuje, dzis nawet przed mleczkiem nie trzeba bylo oczyszac, a i kaszelek bardzej suchy.. powoli, powoli.. goraczki nie ma..:cool2:

Ewcia, wyslalam na priva adresso, na zdjatka zaglosowalam. Siostra mi tez przyslala namiar na ten konkurs, ale jeszcze nic nie wyslalam jak to zrobie, to dam znac.. ;-) :tak: :-D a co to jest ten scrab... cos tam.. ja czasami calkiem zielona w tych sprawach..

No dobra, spadam. Rozpisalam sie na innych watkach, poczytalam tutaj i zeszlo 1.5 godz..:szok: Dziecko sie zdzylo wyspac. Doszlam do wniosku, ze moze powinnam ksiazke pisac a nie posty na forum.. czasem jak walne elaboratem to az Wam wspolczuje..

Pozdrawiam i zycze fajnego dzionka.. Pogoda u nas rewelaczjna, o 8 bylo 20 stopni.. A my jak te ciecwierze w domu..
 
reklama
Hejoo..
Donatelka wracaj do zdrowia....
Novaczka dzięki z agłosiki....dawaj swoje też na konkurs to będziemy głosować....
A jak martynka zdrowa/?? Jak tam napisz cosik...

Dałam jeszzcze jednoz djecie na konkurs,hehe
 
Do góry