reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witka znowu tylko ja tutaj,,,hmm
Wy macie pewnie piękną pogodę,tylko u mnie taka ciapkowata jakaś..
My już po obiadku,Matuś wyjad.ł mi cąłe mięsko z zupy i makaron,ach ważne że je i ma apetyt.
Będe piłą kawke,ale widze,że chyba w samotności...
 
Jezuu a u mnie to chyab jesień wróciła...buuu:wściekła/y: :no: :-( :szok: masakra bedzie zapewne padało.
Ja dzisiaj nigdzie sie nie ruszam,chociaz weekend,ale przyjdzie od mnie kuzynka mężą z browareczkami i sobie poplotkujemy i mały babskiw ieczorek,a moze skusz eją na zostanie na noc....hmm ale to może się źłe skończyć...:-D :-D kac rano itp..
Ma być za pół godiznki,,,
Fajnie,bo chociaż ja nie będ esię nudziłą sama z Matetkeim...
 
Hej d zewczynki:-) Ja tylko na chwilę mała właśnie postanowiła że będzie spędzać czas tylko z mamusią . Elmo sie skończył wić zaczęła się nudzić:baffled:
Ewcia ty tu na m nie szalej za bardzo;-) Ac właściwie to szalej tyle twojego . Wypij i zdrówko za mnie :tak:Ja ostatnio nie bardzo mam z kim poszaleć:no:
Donatella ty wracaj kobito do zdrowia, :tak:
Kończebo mała zaczyna szaleć ,do zobaczenia ,papa
 
Ewcia ty tu na m nie szalej za bardzo;-) Ac właściwie to szalej tyle twojego . Wypij i zdrówko za mnie :tak:Ja ostatnio nie bardzo mam z kim poszaleć:no:

Spoko Cloe pijemy twoje zdrowie kobietko,,dołącz do nas..hehe internetowo albo telepatycznie...
No Cloe to posiedz z małą hehe buziolee...

Fajnie tak troszke pogadać , poplotkować,popić,heheh
 
reklama
Do góry