reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Joanna ty lepiej zaległości nie odrabiaj ,ba zanim skończysz ,to znów ciebie nie będzie :-D :-D ,tylko pisz co u ciebie ,co robisz jak śniegu nie ma:confused: ,a jak chorubska Patryczka ,odpuściły troszku:confused:
 
reklama
Ewcia....z moim binladenem nie dam rady obslugiwac komputera bo wali lapami tak po klawiaturze ze nasz bedny laptop juz tego nie wytrzymuje:no: ....wieczorem juz jestem tak zmeczona po pracy i po siedzeniu z Pattrykiem ze ide spac:dry:
 
o tak ..odpukac ale narazie wszystko ok...czsami jakis katarek ale narazie sie dzielnie trzyma......A tak poza tym to juz odliczam dni do 9 dniowego weekendu majowego no i do 2 miesiecy wakacji:tak: :tak: :tak: mam juz dosc pracy...
Sniegu juz nie ma...tzn na Kasprowym jeszcze fajne warunki i wlasciwie na tury tez...bo cale tatry zasypane:tak:
 
My tez duzo na podwurzu spedziliśmy czasu ,pogoda jak marzenie:tak:

czekolada pomogła :szok: ,ale powera dostałam ,że wcale mi sie spac nie chce:tak: :-) :nerd:
 
melduneczek

co do rajstopek to ja zakładam bo mały lubi siedziec w piasku a od ziemi jeszce ciagnie
dzis jak polazłam z nim na dwor to wruciłam po 20.00 tak sie wyszalał ze kapac musiałam go w locie i kolacje dałam mu w wannie:eek: bo zasypiał na siedzacco;-)
Leika masz racje idz na diete bo nutramigen to straszne g.... moj mały jadł:-(

brak szczepionki---nie komentuje:confused: :baffled: :eek: :szok:

Noelia u mnie tez auto trzeba umyc:-)
 
reklama
Do góry