reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hejo to ja..
Ciocia z Matuniem siediz na dworzu,a ja szykuje sie do miasta.
Jade do domku po wiecej rzeczy dla mnie i Matka,no i na zakupy i musze do babci po ięso skoczyc,także zmykam na zakupki i Matus zosatje brykac na dworzu.
Miłego...
Do wieczora...
 
reklama
Melduję się:-)
My z Kubusiem już po spacerze i nawet mieszkanko już częściowo posprzątane. Mój mąż od rana na budowie z Karolcią. Coś mi się zdaje, że teraz to cały czas będzie tam siedział:baffled:. Ale to dobrze, będę miała więcej czasu dla was;-):-D. Po południu jedziemy do mojej mamy na drugę część wczorajszych urodzin, może uda mi się wypić jakieś piwko, bo wczoraj przypadła mi rola kierowcy:-p:baffled::dry:. Dzieciaki tak się wyszalały wczoraj, że spały jak zabite:cool2::tak:.
Ewcia - ty się przeprowadź do tej swojej szwagierki, bo szkoda dojeżdżać;-):-D:-):cool2::tak::laugh2:;-).
Joanna - wpadaj częściej, robota nie zając....;-):-).
Novaczka - super fotki:tak:. A ty jesteś bardzo podobna do mojej jednej koleżanki:-).
Pycha - to się Mai upiekło z tym szczepieniem:cool2:;-).
 
A mnie działa normalnie:cool2:;-):-).
Mały śpi, a ja jem kanapkę, bo dzisiaj obiadu nie robię (w końcu jedziemy do babci, więc po co:confused::-D).
 
Witam i zegnam bo zaraz jedziemy na imieninki i nie wiem kiedy wroce bo zabieram ze soba butle 5 litrowa wina:-p:-p:-p:-p:-p:-):-):-):-):-)
Pogoda super.:cool2::cool2::cool2::cool2:Milego weekendu:tak::tak::tak::happy::happy::happy::happy::happy:
Mi komp dziala dzis dobrze ale przed wczoraj mialam problem.:eek:No to pa:-D
 
Ja tez na odwyk się nadaje ,piję litr kawy dziennie :baffled: :eek: :happy:

Emilka chyba śpi ,zaraz musz zajrzeć ,zaraz pójde na ogród jeszcze cosik posprzątac ,żeby Emilka mogła w miarę bezpiecznie na ogrodzie się bawić :tak:

i upiekłam dziś pyszne ciasteczka ,przepis dostałam od siostrzenicy ,uczyła sie ich piec na lekcji techniki ,jest w 5 klasie podstawówy ,pychota ciasteczka ,na masełku i mleku :-p :-p :-p

może później wkleje przepis na naszym wątku ,polecam

Iwonka miłej zabawy ,
 
Mi bb chodzi dobrze ,nie jakoś wolno ,ale cały czas jak mam nasz wątek otwarty to pokazuje że wciąż się łączy ze stroną ,jakby nie była do końca atwarta i to pewnie przez Ewci zdjęcia,ale w sumie mi one nie przeszkadzają

ide się na dwór ugrzać ,zimno w domu:nerd:
 
reklama
Ja już po spacerku:tak: :tak: Dziecko śpi, tak się wyszalał, że mała bania :tak: :tak: :tak: Teraz się objadam, a za chwilę będę piła.....kawę oczywiście;-) :-D

Pycha mam z kompem to samo co Ty. Też tylko u nas działa mi tak wolno jak żółw jakiś. Ale jakoś to przeżyję:tak: :tak: :tak:

Coś Wam napiszę. Syn mojej koleżanki ma na imię KUBA a mój Jęrek cały czas w parku wydzierał się na niego "Kupa chodź" no myślałam, że padnę.
Ale obciach:szok: :szok: :szok: :szok: :szok:

Jak mały wstanie to zjemy obiadek i dalej na dworeczek.

Iwonka miłej zabawy życzę. 5 litrów powiadasz...... Oj to długo Ty do nas nie wrócisz;-) :-D ;-) :-D ;-)
 
Do góry