reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Wpadam na chwileczkę. Właśnie się wyplumkałam i idę spać.

Dobrej nocy życzę!!!!!

Spotykamy sie jutro rano na kawusi. Papatki!
 
co do tej szczepionki: to mała miała być szczepiona na polio 2 tygodnie temu, ale że była chora, to dopiero teraz dotarlismy i okazało sie, że jeszcze przed tym, ma mieć szczepienie na hib (chyba tak to sie pisze??? :zawstydzona/y:;-)) ale na dzien dzisiejszy takowej nie ma :no:

co do mycia samochodów to mogę wam podrzucić mojego Darka, on uwielbia to robic, naszą corsę to prawie co tydzien pucuje ,jakby to było jakieś BMW lub Mietek :-D a ja czasmi mam tego dość bo zajmuje mu to 2-3 godziny :baffled:
 
Dobra ja ze szwagierką łykam piwko i plotkujemy,dlatego tez juz wam od razu powiem
dobranoc
Bo potem zmykamy spac
do juterka papaa
 
Dobry wieczór, a moze dzień dobry?:happy:

Zaraz też spadam do łózia, ale najpierw Wam wkleję fotki z dzisiejszego spacerku. (spowolnie jeszcze bardziejforum;-) )
Nerw mi trochę odpuscił, ale chyba tylko dlatego, ze poszłam się przewietrzyć. Przydałaby się teraz lampka wina, ale akurat się skończyło, a do nocnego nie pojdę..jeszcze nie oszalalam.:no:


Tu jest zadowolona chyba z pogody..
wwzku.jpg


Tu z mamą: (tak tak, to ja):szok:
zmam.jpg


A tu z miesiąc starszą koleżanką Marysią. Wbrew pozorom bardzo się lubią.
(i mamy też)



zMaryk.jpg


Dobranoc
luna000.gif
 
Dzień dobry! Ale piękny dzień:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: Ogarnę trochę mieszkanie i idę na spacer. Umówiłam się z koleżanką która ma syna o 4 m-ce młodszego od Jędrka:tak: :tak: :tak: Chłopaki trochę poszaleją, a mamy pogadają:tak: :tak: :tak: Mam nadzieję, że będzie fajnie i dzieci nie będą się tłukły ;-)

Novaczka fajne foty. Malutka świetna.

A teraz oczywiście piję kawę i ..... uwielbiam ją:laugh2: :laugh2: :laugh2: ja to już chyba na odwyk powinnam iść;-)
 
reklama
dzeń dobereczek.
Ja siedze dalej na wsi,Matus mnie już tu molestuje o pójście na dwórek,ale niestety jeszcze nie bo tu trawa mokra i buty beda mokre.
Ale za godzinke pójdzie juz.
Dzisiaj planujemy sobie babskie spotkanie przy grilku i może jkais koniaczek albo cosik wieczorkiem,a jutro pojedziemy we trzy z Matuniem do Ustki nad morze pochodzic.
Fajnie dzisiaj ładnie,trzeba iśc się opalać:-) ;-) :tak: :-D

A teraz oczywiście piję kawę i ..... uwielbiam ją:laugh2: :laugh2: :laugh2: ja to już chyba na odwyk powinnam iść;-)

Sewa witaj w klubie,ja lece z toba na odwyk.Acha zycze miłego spacerku i plotkowania.
Novaczka fajne fotki.
 
Do góry