reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dziewczyny, źle mnie zrozumiałyście - ja karmię piersią, więc w diecie malego niemal nic się nie zmieni ( jedynie w zupce nie bedzie masełka, tylko oliwa).
To ja muszę przejść na dietę.
I zrobię to, bo szkoda mi dawać dziecku ten Nutramigen... :no:
 
reklama
No tak własciwie sobie myslałam ,że karmisz piersią i że to ty pójdziesz na diete ,ale myslałm że mały tez zaczoł juz jeśc bardziej dorosłe jedzenie i ze mu ta skaza wyszła i że ma na diete przejść :tak: pół na pół skumałam:laugh2: :laugh2:

jestem padnieta ,auto wyszorowane do ostatniego kawałeczka ,nawet poszlifowałam malutkie ślady rdzy i zamalowałam je farba:eek: :eek: :eek:
pozamiatałam garaz ,teściu zrobił na podwórku miejsce na piaskownice i piasku nasypał i Emilka ma sie gdzie bawic a w piachu to uwielbia :-) :-)
 
Ja dzis caly dzien na powietrzu.Dostalismy rybke zywa w kuli a Vanesska zachwycona.
zuzia fajny bedzie z tego dom i okolica tez ladna.Chyba naprawde z Cichej zrobi sie glosna ulica:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
noelia toz sie napracowala:tak::tak::tak::tak::tak:
Oj i hja piosac nie moge bo moja jakas dzis marudna:baffled::baffled::baffled:uciekam:eek:
 
no i w końcu i tak Mai mi nie zaszczepili, bo zabrakło szczepionki :wściekła/y::no: z jednej strony fajnie, ale z drugiej , to wolałabym byc już po wszystkim

bylismy dziś troche na podwórku przed domem, a potem pojechaliśmy na wieś do cioci, fajnie było :happy: pospacerowalismy, a ja pozwiedzałam stare kąty, bo kiedys tam mieszkałam

noelia toz kawał roboty odwaliłas :-)

a my dziś skorzystaliśmy, bo Darek pojechał do roboty autem i teściu wymył nam silnik :happy:
 
PYCHA ale numer ,zabrakło szczepionki :szok:

własnie siedze przed kompem i wcinam zajaca czekoladowego ,może mi siły wróca,Emilka juz w łóżeczku zasypia,tez mi pomagała myc samochód :tak: :tak: :laugh2: :laugh2: sikałam jej troche płynem ,a ona to rozsmarowywał ,kołpaki myła:tak: :tak: :-) :-)
a i umyła swój fotelik ,cały zmoczyła i ten cały materiał jest mokry :eek: :eek:
 
A my dziś byliśmy dwa razy na spacerku. No.... i ledwie żyję. Taka jestem zmęczona. Mały padł i ja też zaraz zmykam do wyreczka.
Całe szczęście, że katar już przechodzi!

Leika kiepsko, że przytrafiła się Wam skaza białkowa. Pocieszające jest to, że większość dzieci z tego wyrasta.

Pycha jak to szczepionki zabrakło?????? Na co miałaś Maję zaszczepić?

Noelia toś się kobieto narobiła!!!! Ty się oszczędzaj!

Ewcia Jak tam. Wróciłaś do domku, ćzy dalej u rodzinki siedzisz?

Myślałam, że na weekend pojadę do siebie na działkę, ale moi rodzice mają inne plany i nie dali się namówić:-( :-( :-( Sama to ja tam nie pojadę:no: :no: Jestem trochę zła:wściekła/y: Ale może jak będzie ładnie to w następny weekend pojadę :tak: :tak: :tak:
 
witam ....po dluzszej nieobecnosci wkoncu chwilka czasu...wlasnei wrocilam z baseniku ...maly spi wiec komputer tylko dla mnie....tylke naklikalyscie ze nie wiem czy zdaze to przeczytac....
 
Hejka hejka babiczki..
Zgadnijcie czy jestem u szwagierki czyw domku...hehe chyba nie musz eodpowiadac
no przeciez jak moge wyjechac w takie piekne dni,he zostałam na nocke,a Matunio tak wymordowany,odleciał przed chwila spać.Wcale mus ei nie dziwie na dworzu non stopa dzisiaj.:szok: :tak:

Sewa super tu no to siedze...
Leika no to masz zapewne fajną dietke..
Noelia wiem co to znaczy,dlatego wyrazy uszanowania dla Pani,hehe za wyszorowanie auta,no i malowanie(tego ja nie robie akurat).
Iwonka fajnie ze amcie rybke,mała bedzie miała zajęcie,chyba jej nie zamęczy,hehe:-D :-D :-D
Pycha no to jaja,brak szczepionki!!! jezu co w tym kraju się wyrabia...
 
Joann@ kupe latek,hehe,juz prawie zapomniałam o topbie(oczywiście żartuje) nie zapomniałam o tobie,ale gdzieś ty była kobieto!!!!!!!!!:-) :-)
 
reklama
Do góry