reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
A my dzis na malych zakupach,musialam w koncu kupic kilka rzeczy wykonczeniowych do domu:tak:.Bluzke zaraz zamawiam:-):-):-):-):-)
FOTKI SUPER:-):-):-):-):-):-)
Novaczka ja zawsze jestem chetna na wszystkie zbedene kilosy:tak::-)

Och ta Ewcia nasza....Najpierw wkleja zdjecia sama i w Galerii a potem sie pyta gdzie my widzialysmy jej zdjecia:-D:-D:-D:-D:-D
 
Witam

Iwonka bluzka faktycznie swietna:tak:
Ewcia no faktycznie mozna cie znalezc szybko:-)
Zuzia twoj maz to pewnie juz bejzbola zamowił:-p zeby chłopakow odganiac od Karolci
ogolnie jak sie wypusciłam do mamay to znow posiedziałam 3 dni:-)
a i na dworzu z synusiem siedze wiecej,bo szkoda tak ładnej pogody:happy: wyjatkowo dzis jestesmy bo mały zasnoł:baffled: :confused:
 
A
Och ta Ewcia nasza....Najpierw wkleja zdjecia sama i w Galerii a potem sie pyta gdzie my widzialysmy jej zdjecia:-D:-D:-D:-D:-D

No tak tylko ja nigdzie SWOICH ZDJĘĆ NIE WKLEJAŁAM TYLKO mATEUSZKA.
mOJE EJDNE JEST NA podpisie.
Mały mit u wciska caps Locka.
Iwonka ja tez ci oddam około 5kg, bierzesz????

Angina nie jest zaraźliwa!!!
 
Oj jednak jest zarazliwa bo czytalam wlasnie w necie,nawet rozmowa z chora osoba juz moze zarazic.Qrcze bo juz jestem glupia.Mojego brata corka jest chora a na swieta sie spotkamy i mam nadzieje ze jej przejdzie
Ewcia a pamietasz jak kilka dni temu wkleilas zdjecie co pisalalm ze nie poznalam cie ze wyobrazalam sobie Ciebie inaczej niz na avatarku?
 
Iwonka No pamiętam to,ale ja myślałam,ze nie wkleiło mi się to zdjecie,dlatego nie wiedziałam o co biega,ale w takim razie się wkleiło jednak,ale ja zminiłam i tak je na inne.
ja chorowałam na angine 5 razy no i nawet Matetek sie nie zaraził,ani mąż,ani mama,i wszysyc do okoła,bo miłąm jąna świeta bozego.
 
Iwonka - zaraźliwa jest pewnie angina wirusowa. Ale stosując się do podstawowych zasad higieny pewnie uchronisz małą przed zarażeniem. Moja Karola jakiś czas temu miała anginę (1-szy raz) i Kuba się nie zaraził. Trochę info jest tu:
Portal Farmaceutyczno - Medyczny

Dziękuję w imieniu Karoli za komplementy:-). Wpadnę później, bo teraz mam dzieciaki na głowie:-p.
 
reklama
Nom w końcu zdjątka mi się wkliły,pare zdjątek,he,nawet umiem to szokk.
M.ój mały już się wykąpał,teraz kolacja będzie robiona,już druga bo jedną zjadł.
 
Do góry