reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Pycha - jak mała zaczęła jeść, to znaczy że wraca do zdrowia:tak:.
A mój Kuba jeszcze śpi, a ja się nudzę. Druga porcja zdjęć:
 
reklama
Hejka.
My już po spaerku drugim dzisiaj,z samochodem bylismy an dworzu.
babcia ans tez odwiedzila i na zkaupy zabrala,nakupywala nam jakis serkow,owocow,fajnie,hehe
Zuzia fajnie zdjątka,a te małe dziki,super,bobaski(jeden bobaseka drugie starsze)to fajowe masz.
Pewnie cora starsza pomaga ci prz małęj.
Pycha,no to super ze Majcia już je,powoli wraca,wiesz szybko jest sie odzwyczaic od jedzeni w czasie choroby,a potem nie tak łatwo naklonic do jedzenia,ale bedzie goooood.
Ide dac Matetkowi serek albo jabłuszko jakieś.
 
Zuzia śliczne zdjęcia!:tak: Z Karoli rośnie ci piękna dziewczyna :tak:
Ja właśnie wróciłam z dłuugiego spaceru. Moje dziecię wyszalało się na placu zabawi trochę porobiła scen jak któreś z dzieci chciało pobawić się jej piłeczką:eek: Wcześniej nie miała takiego problemu dzieliła się wszystkim i z każdym . Nato wygląda że Julcia wchodzi w okres samoluba:baffled: Teraz śpi w wózeczku przed domem a ja mam chwile dla siebie:tak:
Patrzę na nasz dom i dochodzę do wniosku że wypadałoby posprzątać ale strasznie mi się nie chce , zresztą Julcia znów zrobi "porządek" Jeszcze wczoraj było widać mega wiosenne porządki Dziś by mi nikt nie uwierzył:eek:Ale nie mam zamiaru latać ze ścierą cały czas :no:

Ewcia ja sobie ciebie też inaczej wyobrażałam. Myślałam że jesteś drobniutką filigranową dziewczyną , wręcz huherko. A tu babka jak się patrzy. Nie pytaj mnie czemu akurat tak bo nie wiem
 
Ewcia ja sobie ciebie też inaczej wyobrażałam. Myślałam że jesteś drobniutką filigranową dziewczyną , wręcz huherko. A tu babka jak się patrzy. Nie pytaj mnie czemu akurat tak bo nie wiem

Ja nie wiem wszyscy inaczej mnie sobie wyobrazaja,ciekawe dlaczego???:confused: :confused:
Ale spoko,chociaż was pozaskakuje troszke.
 
A ja mam w sumie takei pytanko,GDZIE WY OGLADACIE MOJE ZDJĘCIA????
Przeciez ja nigdzie siebie nie wkleilam tylko w podpisie jestem z Matim.:confused: :baffled: :confused: :baffled:
 
Wkleje jeszcze insze,ale tam trzeba mnie troszke znaleźć.hehe
To tez z sylwka no i dzien po sylwku,he
tak wygladam do tej pory,moze wlosy inne,troszke ciemniejsze i tyle...
 
reklama
Do góry