reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Novaczka a co kot na to,że koniem był:-D bo Martynka wygląda na zadowoloną:yes:
A kawkę będe zaraz z mężusiem pić jak na przerwę przyjdzie.
 
reklama
Bluzeczka fajna i w sumie nie droga. Ja dziś mam pralnie i co chwilę latam przekładac pranie z pralek do suszarek. Tu tak jest że pralnie są porobione i nie trzeba miec pralki w domu. Przynajmniej Mati spokojnie może pospac, bo jakbym prała w domu to długo by nie pospał w tym hałasie. Pogoda dziś dopisuje więc na spacer przydałoby się pójśc, ale dziś akurat dopadła mnie migrena i nie wiem jak to będzie z tym spacerem. Łeb mi zaraz rozwali i ani kawa nie pomaga ani tabletki...:sick:
 
Kot wykazał się wprost anielską cierpliwością i nie wystawił pazurow nawet jak został wyszarpany za uszy i wąsy. :szok: :no::-D
I jeszcze jedna fotka wczorajsza fotka. Dziecko mialo piękną punkową fryzurę.. Irokez taki, ze gdybym chciala sama ułożyć to w zyciu by taki nie wyszedł.
 
Witam:-)
Wczoraj byliśmy u dziadków, a potem nie miałam już siły do was zaglądać. My właśnie wróciliśmy ze spaceru. Karolę mam dzisiaj w domu, więc była też wizyta na placu zabaw.
Kasiulla - meridie używa Shady, więc ona pewnie może coś więcej powiedzieć. Zresztą wpisz w googlach i zaznacz grupy dyskusyjne, na pewno coś znajdziesz.
Teraz idę nadrobić co pisałyście i oglądnąć tę bluzeczkę;-).
 
Wow Novaczka ale super mała Martynia wyglada w tej fryzurze.;-)
A kotek to nieźle miał,taką laseczke na sobie malutką.
A my właśnie wrócilismy z dworku,bylismyw przedszkolu po podanie,no i zostalismy na dworku,zaliczylismy poltorej godzinki dworku.
Teraz robie obiadek,a potem znowu na spacerek,do piasku idziemy.pa
 
Wklejam wam zdjęcie dzików, które widzieliśmy w sobotę i fotkę mojej córy z niedzielnego spaceru:
 
reklama
hej hej

jakos czuję się jakbym z miesiąc nie pisała, ale taki jakis ten weekend zakręcony,
poczytałam i pooglądałam fajne zdjątka slicznych dzieci :-)

Majcia powoli dochodzi do siebie, wczoraj spanikowalismy i wieczorem pojechalismy do szpitala :no: bo tak nam płakała, ale jest po prostu słaba, zmęczona :-( dziś dopiero zaczęła konkretnie jeść :happy:

a kuzynki które do nas przyjechały ciągle gdzies chodza i odwiedzaja inna rodzinkę, ze nawet nie mamy kiedy pogadać :no: a dzis juz wyjeżdżają :-( szkoda
 
Do góry