reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Aga nie jestes zlosliwa ;-)

ale Twoj tez nie dzxila ok bo skoro Twoj synek urodzil sie 28 lutego to czemu suwak pokazuje mu 1 rok 1 miesiac i 5 dni???

pokazuje mu ten wiek, poniewaz suwaczki licza dokladnie dni w miesiacu i jezeli marzec mial 31 dni to od 28 marca +3dni + 2 dni kwietnia,wiec dlatego 1 rok 1 miesiac i 5 dni:tak: :tak: Suwaczek wiec chyba sprawny:tak: :-)
 
reklama
Czesc, wszystkie zdjecia piekne!!:tak: :tak: :-)
Ewcia laska z ciebie ze hej!!
Iwonka, widze, ze tez Cie na zakupy wzielo jak i mnie kupilam sobie dzisiaj dwie pary butow na wiosne-jesien, bo juz nie mialam fajnych:tak: A teraz wreszcie mam, mam nadzieje, ze tak szybko mi sie nie znudza. Maz nawet nie narzekal, ze musial ze mna jezdzic po sklepach, bo tak to tylko ucieka gdzie pieprz rosnie, jak widzi sklep obuwniczy:laugh2: :laugh2: :laugh2: Tym razem kupilam sobie buciki, na plaskim, bo zazwyczaj to mialam na takim niewielkim obcasie, ale cos mnie ostatnio kolana bola, wiec nie bede ich dalej nadwyrezac. Jejku jak sie ciesze, ze juz niedlugo Swieta i wolne, a do tego taka sliczna pogoda!!:tak: :-) :-)
Zuzia Ty tez juz nie dlugo do pracy co?? A maly do zlobka.
 
Witam wieczornie :)
Pół dnia siedzieliśmy z młodym na dworze - trzeba korzystać, póki jest slonko :tak: Podobno jutro ma padać...

Novaczka, zuzia - świetne zdjęcia! :)

Ewcia - śliczna dziewczyna z Ciebie :)
 
Wow dziewczyny,podbudowujecie mnie tymi komplementami,hehe;-)
Ja od jutra na diete przechodze,jade na miasto i musze zkaupic wage,jade tez matetkowi kupić buty,sobie cosik jakis bluzeczek albo buty,spodnie,nie wiem na co mi jutro natrafi sie na tychz akupach.
Teraz mój szkrab 4 kromki chlebka wsunął i wygania mnie bo traktorka mu obiecałam,że będzie oglądał,wpadne potem.
 
No moje dzieci spia:-DA z ta pogoda to w srode ma byc nie ciekawie brrrr ale za to swieta cudne:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:W poniedzialek od 16-21 stopni:-)Ide zaraz sie myc i klade sie lulu chyba...
 
Mój synek tez już sobie usnął,o 21 dokłądnie,ja już umyjkana i chyba też mykam do wyrka.Szkoda,że nie mam laptopa,bo bym go chyc na kolana do wyrka i tam bym mogła cąłą dobę,a tak to nie wygodnie i męczące,no i zimno przy kompie w nocy.

DOBREJ NOCKI WSZYSTKIM
 
Hej laseczki....kope latek, nie bylo mnie, bo jakos weny tworczej nie mialam :-D :-D :-D

Dziewczyny, czy wasze dzieci maja paszporty???? Ile kosztuje wyrobienie takowego dokumentu w Warszawie, a i czy jak ide do ambasady USA po wize to czy dziecko ma miec osobna i czy musze z dzieckiem przyjechac czy tylko z jego paszportem??? Wiecie moze?
 
Ewcia i kolejne twoje wcielenie. Za każdym razem inna dziewczyna:tak:
Julcia śpi a ja zamiast wykazywać się jako przykładna kura domowa i posprzątać to co? wolę posiedzieć na babyboomie:zawstydzona/y::-p;-)Trudno , nigdy nie twierdziłam że przykładna kura domowa ze mnie:-p
Jeszcze zajrzę na allegro i idę spać dziś czuję się wyjątkowo zmęzona
Dobranoc
 
reklama
I ja mowie dobranoc, choć moze powinnam dzieńdobry?:confused: :eek: ;-) :happy:
Popracowałam nad stronka Martyśki. Fotki uzupełnione do teraz. Jeszcze muszę zasięgnąć do kalendarza i uzupełnić ważne daty. Ale galeria imonująca, choć moze niełatwa do oglądania ze względu na ilość fotek. Teraz juz pewnie, jak będą sukcesywnie dodawane, to będzie mniej.
Pozdrawiam i kładę się, bo już też nie mam siły.
DOBRANOC
 
Do góry