reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
KURCZE
niechce działac:wściekła/y:

A wogole to witam
widze ze szczepien ciag dalszy,ja tez chcem szczepic na pneumokoki ale jeszcze pogadam z pediatra

a w nocy moje dziecko tez miało goraczke:-( ale dałam mu syropku i jest oki teraz sobie smacznie spi:-)
 
Wlasnie skonczylam czyscic panele z kredek bo jak siedzialam i klikalam na bb to moje dziecko w tym czasie wymalowalo mi biala kredka cala podloge prawie a nie mam dywanu.:szok::baffled:
 
hahahahahaha Iwonka co sie dziwisz mała zlapała okazje, ze mama nie pilnuje to sobie rysowała ciesz sie ze podłoge a nie sciane:-)

a moje dziecko dalej spi :eek: odsypia nocna pobudka ktora trwała godzine:-(
ale u nas to od zeba:tak: bo go wczoraj wyczułam,ale jak do tej pory to mały niegoraczkował:baffled:
 
Witam i dzień doberek.
No dzisiaj tylko 3 strony nadrabiałam,ale juz doczytałam do końca.
Same szczepienia tu są.A możecie napisac ile kosztują te szczepienia,bo wszędzie jest inaczej,u mnie w sumie to nawet nie wiem ile kosztuja.

Iwonka-no to o dzidziusia będziemy się starały dwie,hehe,będzi enam raxniej.
Pycha zdróweczka najszybciej jak to możliwe dla małej księzniczki.

My już po śniadanku,ja kawe będe piła,a potem oczywiście zmykamy an dwórek.
Dzisiaj obiadek już gotowy bo pizza jest,wystarczy tylkow stawic i gotowa będize.Takż emoge się pobyczyć,heh
 
reklama
brenda juz nie ma gdzie po scianach rysowac:szok::szok::szok::szok::szok:
nie wiem czy cos widac na tych zdjeciach:confused: To sa dwie sciany z malunkami mojego dziecka:baffled:

 
Do góry