reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

No tak leika w twojej sytuacji musisz odrobić stazyk.
Dobrze,że ja mam to za sobą.
Mój masły jest na dworzu cąły czas,ja tam chwile posiedziałam,teraz ogarnęłam.
Fajnie na wsi,bo drzwi mam otwarte,Matuś lata tam,wszystko widz ei moge posiedziec na bieżąco na kompie,hehe
A w bloku,jakbym wyszła tak za 3 gdziny wróciła.
Pozdro.Ide sprzatać,pozamiatac,bo mtau paisek naniósł i wyprać jego rzeczy bo ufajdane,he
 
reklama
Witam ja już po zakupach i spacerku teraz Victorek śpi smacznie.
Ściany super zdolna córunia:-D
A do pracy to z miłą chęcią ale po pierwsze nie mam pozwolenia(Austria ma zamknięte granice i potrzebne jest pozwolenia) a po drugie nie miałabym co z małym zrobić bo najbliższy żłobek 170km
 
Siedzę dziś przy kawce, a Mati drzemie. Jestem strasznie padnięta bo nie dał mi dziś pospac. Strasznie płakał w nocy przez sen. Nawet panadol mu dałam to przysnął na chwilę. Chyba zęby :-( Znów się zacznie gorączkowanie i marudzenie...Czemu te zęby muszą tak dokuczac nie
 
Ja znowu pije kawe w samotnosci Zawsze mam czas zeby posiedziec przed kapem wtedy kiedy Was nie ma. Oliwierek spi, obiadek wstawilam wiec mam chwile dla siebie no ale coz ...poczekam moze ktoras z Was tez wpadnie zobaczyc co sie dzieje na forum
 
Moje dziecko właśnie zasnęło - pierwszy raz dzisiaj:szok:. Mam nadzieję, że teraz będzie długo spał:tak:. Biedak, tak był śpiący, że całego obiadu nie zjadł.
Byliśmy na spacerze, trochę wiało, ale dało się wytrzymać. Teraz już całkowicie się zachmurzyło:-(. W międzyczasie wyprałam wszystkie firany i już wiszą, a mnie strasznie bolą ręce. To teraz sobie odpocznę, dzisiaj już NIC nie robię;-):-).
 
Hejka.
Malutko dzisiaj pisania było widze.
Ale cóż taka pogoda,ze lepiej na dworzu posiedziec.
ja właśnie dywan na dworzu wyprałam,ale ciepełko u nas,normlanie super.
A wiecie co porobiłam powklejałam zdjecia na galerie babyboom,bo tak mi się nudziło,hehe.
Ide dalej pic kawe,a juz prac dzisiaj nie będe,może juterko z rana.
My juz dawno po obiedzie,
pozdrawiam.
 
Dziś byliśmy na dłuuuugim spacerze ( jak zwykle zreztą) aż straciłam całkowicie rachubę czasu. Zanim wróciliśmy dziadek był już w domu, ale się zdziwiłam. Myślałam że coś się stało bo tak szybko przyjechał, a tu była już czwarta :eek: Zjedliśmy obiad Julcia zajęła sie bajkami a ja trochę ogarnęłam dom. Teraz czuję się wyjątkowo zmęczona . O szóstej dziadek obiecał zająć się dzidzią . Myślałam że pomyję choć parę okien ale jakoś mi się nie chce:zawstydzona/y:

Zuzia Julka to wogóle przestała sypiać w ciągu dnia Nie jest mi to na rękę bo przez ten czas mogłabym dużo zrobić w domu :dry: Więc ciesz się że Kubuś wogóle ci sypia
 
Hej

dzieki za zycenia ,mam nadzieję ze mi to szybko przejdzie ,ale nawet teraz po pyraliginie nam 39 5 kresek

spadam poleżeć:sick: :sick:
 
reklama
I ja sie dzis za robote wzielam:tak:Okna dokonczylam wszystkie tzn 6 sztuk i firanki tez wyprane juz wisza a zapach az mnie w nosie kreci,chyba za duzo plynu do plukania wlalam:baffled:Ale kupilam nowy zapach i bardzo mi sie podoba:tak:Czy wy wiecie ze juz za tydzien prawie swieta:szok::szok::szok::szok::szok:
A Ewcia no ja nic nie pisalam na twoje pytanie bo oczywiscie wiadomo ze do pracy nie ide,bo nie musze,bo chce wychowywac moje dziecko sama jak najdluzej,bo mi sie nie chce,bo kolejny szkrabek jest w planach:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
Oj noelia kuruj sie i szybko wracaj do zdrowia:-):-):-):-):-):-)
A i musze pochwalic moje dziecko ze zaczyna juz rozpoznawac cyferki:tak::tak::tak:Na razie jest na etapie wskazania cyfry 3. z posrod cyfr od 0 do 9 :tak::tak::tak::tak::tak:Chyba zaczniemy nauke kolejnych cyferek.:-D
 
Do góry