reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dzieńdoberek.A tu znowu cisza ja niedawno wstałam a Victor jeszcze śpi,nawet nie jadł jeszcze a to do niego niepodobne.Zawsze koło 6 budzi się na amciu a dziś śpi mam nadzieję,że to nie jednorazowe:-D
 
reklama
Witam:-)
Vici - to mały śpioszek zrobił się z Victorka:tak:. Oby tak dalej;-).
Donatella - jak masz możliwość wyjechać, to jedź. Przynajmniej będziecie choć na chwilę z dala od tego choróbska.
Dowiadywałam się i u nas w zeszłym roku były przypadki sepsy wywołane przez meningokoki (chyba 2), ale to był typ b i szczepienia nic by nie dały. Były też inne przypadki sepsy, ale nie wywołane przez meningokoki, tylko z innych przyczyn, których może być bardzo, bardzo wiele. Więc ja jednak na razie nie szczepię, bo nie ma takiej potrzeby. Zawsze mogę to zrobić później. Do Czech mam blisko, jakby u nas nie było szczepionek;-).
U nas dzisiaj znowu słońce. Mam nadzieję, że tak będzie cały dzień.
 
Witam!:-)no vici konczy i vici zaczyna dzionek,ostatnio coraz czesciej:tak::-)Ja niby wczesnie budze sie bo kolo 7:00 ale Vanesska chwile jeszcze siedzi na lozku i oglada bajki,potem schodzi i sie sama bawi a mama wyleguje sie jeszcze z godzinke:zawstydzona/y::-Dteraz oczywiscie jem sniadanko przedd kompem:-D
 
Dziewczyny a szczepiłyście dzieci na WZW typ A:confused:. To chyba dużo łatwiej złapać, niż meningokoki:confused::baffled:.
 
A mały dalej śpi:szok::szok:
Witam panie wreszcie ktoś wstał:-D:-D i już sama nie jestem:tak::tak: U nas cieplucho słońce już zaczyna się przebijać więc chyba będzie pięknie jak wczoraj
 
Ja narazie ide szczepić na pneumokoki(nie wiem czy dobrze pisze) i to narazie styknie tu są szczepionki skojarzone 6 składnikowe i muszę najpierw się dobrze dowiedzieć na co:confused: bo nawet nie wiem aż wstyd się przyznać ale taka prawda
 
Ja też idę na pneumokoki, pod koniec kwietnia. Bo od 2 maja mały idzie do żłobka:tak:. Ciekawe, jak mu się spodoba:confused:.
 
reklama
Do góry