reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Wow Iwonka,ale masz mistrzynie malowania,nrmalnie bosko ci pomalowała,widac elegancko zdjęcie.
ja tez to przechodizłam,tylko u mnie ściana i to do tej pory jest na czerwono pomalowana a kolor ma żółty.Musze cosik na nią kupić,ale mi się nic na ściany nie podoba do ozdoby.
He fajnie masz zmywania,he
 
Acha chciałam was się kobitki cosik zapytać.
czy któraś z was chciałaby iśc do pracy,czy myslałyście o tym??

Ja czasami wolałabym pracować, od wrzesnia mam zamiar na pewno iśc do pracy,ale jak wystaramy sie o dzidzie to nie pójde.
Papki,my też mykamy na dwór, matunio juz jest dada,a teraz ja ide troszke na słonko,
 
Ewcia Szczepionka prenevar 250-300(pneumokoki) ale jest chyba dla dzieci po drugim roku co zwie sie Pneumo 23 kosztuje 50-60zl.Na ospe kosztuje kolo 170zl,meningokoki 130zl to sa srednie ceny.Nie wiem ile na Wzw Typu A
 
Acha chciałam was się kobitki cosik zapytać.
czy któraś z was chciałaby iśc do pracy,czy myslałyście o tym??

Ja czasami wolałabym pracować, od wrzesnia mam zamiar na pewno iśc do pracy,ale jak wystaramy sie o dzidzie to nie pójde.
Papki,my też mykamy na dwór, matunio juz jest dada,a teraz ja ide troszke na słonko,
Ewcia - ja idę już od 2 maja. Czasem to już nie mogę się doczekać. A czasem trochę mi smutno, że nie będę z moim skarbem. Ale jakbym miała cały czas siedzieć w domku, to byłaby nieszczęśliwa i pewnie mój mąż by ze mną nie wytrzymał;-):-D.

Iwonka - Vanesska pięknie ozdobiła ściany:-D. Widać, że mama dużo czasu spędza na BB;-):laugh2::laugh2::laugh2:.
 
Hej dziewczyny:-)
Ledwo po łebkach przeleciałam to co żeście napisały. Nas całymi dniami nie ma w domu. Tak łądna pogoda więc trzeba korzystać.:tak:Co prawda wczoraj uciekałyśmy przed deszczem ale i tak było fajnie.

Ewcia super zdjęcia. Może kiedyś i ja coś wkleję jak narazie komputer przymierza się przeciw mnie:dry::laugh2: Anty talent ze mnie i tyle.
Fajnie dziewczyny że do pracy idziecie.Czhilami w domu tak mnie nosi że wydaje mi się że gdybym pracowała odbiło by się to korzystnie na wszystkich. Bo komu jest potrzebna naburbuszona kura domowa? Ale bywają też fajne chwile np jak jestem z młodą na placu zabaw:tak: wtedy to sobie nie wyobrażam że nie ma mnie przy JUlci. Ptacę na razie szukam bez większych rezultatów:no: Jak do końca roku nic nie wyjdzie wezmę się za robienie następnego dzidziusia :tak:
 
Witam znad późnej kawki :)
Zaraz zmykamy na spacer, póki słonko świeci. Podobno w niektórych rejonach polski już pada...

Ewcia - ja być może pójdę do pracy we wrześniu przyszłego roku, jak mały skończy 2 latka. Albo zrobimy sobie drugiego dzidziusia wtedy :)
Ja mam ten komfort, że mąż świetnie zarabia i nie muszę pracować, jeśli nie chcę - z kolei muszę zrobić staż w przyszłym roku o ile chcę kiedykolwiek pracowac w zawodzie... No i mam dylemat... :confused:

Iwonka - ależ masz zdolną córcię! :)
 
Acha chciałam was się kobitki cosik zapytać.
czy któraś z was chciałaby iśc do pracy,czy myslałyście o tym?

Nie! :no: :no: :no: :no: :no: To znaczy, nie chcę. Wychowawczy mam do sierpnia, ale chcę przedluzyć o rok. Potem trzeba będzie wrócić, :baffled: bo budżet trzeszczy, a zasiłku juz nie będzie.:no: Ale na poł etetu. Pracujemy z Mężulem w tej samej firmie i na zmiany, to mozemy tak układać grafik, byśmy się wymieniali w domu. Ale póki co zostaję w domku.:tak: :tak: Czasem tez mam dość, ale i tak wolę swobodną nudę niż nerwy w pracy, potem w domu.. Jedyne za czym tęsknie, to za sceną. :happy: Mówiłam już, że jestem muzykiem i mam swój zespół? :confused: Ale wiem, ze to są wyjazdy i zarwane noce, nie wiem jak Tyśka zniosłaby nieobecnosć mamy wieczorami. Musimy spróbować i tyle..

Iwonka, no to masz artystyczną i niepowtarzalną ścianę.;-) :-D
Pozdraiwam.
 
Dzięki za odp.
Zuzia no to juz niedługo do pracy,odpoczywaj póki możesz,pzodro.
Cloe pewnie,że się bierz zq dzidize,myz Iwonka tez będziemy sie brały w garśc,chłopów za fraki i do roboty fluidki,ale troszke później.
Leika ty nauczycielka?? bo już nie pamiętam,no to staz trzeba robic,bo zawód potem przepada,a staz to potem awans i więcje kasy.
ja właśnie mam zrobiony staż i awans no i tyle,bo potem nie dostałam roboty,bo mam dziecko,a dla wielu to chyba problem,no i siedze w domku z taim. U mnie własnie tez jets ten komfort,że mąż dobrze zarabia i mogę siwedzieć w domu,ale on bez końca tez nie będiz etak jeździł daleko,raz na dwa miechy w domu.To troszke za mało dla dziecka.
Novaczka pewnie,że siedź w domu,ty mas zodbrze,bo na wychowawczym,
ja tam bezrobotna i tyle,hehe
 
reklama
Tak, właśnie nauczycielką jestem, świeżo po studiach ;-) No i jak w przyszłym roku we wrześniu nie zacznę stażu to po ptokach, jak to na śląsku mówią ;-)

Zmykamy na spacerek!
 
Do góry