reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Moze i duzo latwiej zlapac te chorobe ale sepsa w ciagu kilkunastu,czy dziesieciu moze strasznie wyniszczyc organizm lub nastapic zgon.Ja nie szczepilam na WzW A
 
reklama
Też mam taką nadzieję, choć jak znam życie, to będzie płacz przez parę dni:-(. Ale pewnie potem będzie mu się podobało, że może szaleć z dziećmi:-).
 
cześć kobietki

widze że ciągle wałkujecie temat szczepień,

a u nas źle, wczoraj po południu mała dostała goraczki, pojechaliśmy do lekarza i okazało się że jest juz odwodniona :-:)-:)-( w nocy tez miała gorączkę, dzis juz jest troszke lepiej, zaczęła pić, ale dalej słaba :-( teraz własnie śpi

poradźcie co moge jej spróbowac dac do jedzenia??? bo kleiku ryżowego wcale nie chce, troche podziubała sucharka i bułki, lekarz powiedział ze ma miec diete lekkostrawną
 
Oj Pycha to nie dobrze sie dzieje.Zdrowka dla coreczki:tak::tak::tak:Nie wiem jak ta dieta moze wygladac,moze rosolek slaby z marcheweczka,a kaszka ze startym jablkiem:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 
reklama
Pycha - jak moja Karola była mała i miała grypę żołądkową, to też prawie nic nie jadła. Najważniejsze, żeby dziecko piło. Moja gastrolitu wogóle nie chciała pić (wcale się nie dziwię, czemu:-p), więc robiłam jej np. kisiel - prawie sama woda.
Jak ostatnio miałam grypę żołądkową, to też ostatnia rzecz o jakiej bym pomyślała, to jedzenie. Już na samą myśl o nim mnie mdliło. Najważniejsze to dużo pić:tak:.
Dużo zdrówka dla małej !!!!!
 
Do góry