reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

A w Austri jest szczepionka na kleszcze bo się dowiadywałam bo tu ich mnóstwo(już są brrrrrrrr a dopiero od niedawna jest ciepło)no ale ta szczepionka do 6 roku życia dopiero:-(No ale my sie chyba zaszczepimy:yes:
No a pytanie co my robimy,że dużo czasu na kompie siedzimy no właśnie NIC:-D;-):-D;-):-D;-)
A tak wogóle to witam z rana:-)
 
reklama
WITAM I JA
mnie to bardzo cieszy :-) ze tempo zwolniłyscie:tak:

Iwonka Elmo super,ale moje dziecko nie bardzo zwraca uwage jak leci,wiec niema sensu mu kupowac

Kasiulla i Magdalenka ciesze sie ze podałyscie tak swietnie opisane dolegliwosci,ale musze dowiedziec sie ktora wersja jest dobra;-) :happy:

kurcze ja tez nic nie robie :-) ale to moj mały potworek nie daje mi pisac :-( bo zaraz mi kompa wyłancza,teraz złapałam okazje bo mały jeszcze spi ciekawe do ktorej bo wczoraj spalismu do 10.oo:-)
 
I ja sie witam slonecznie :cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:Sniadanko zjadlam czytajac co tam od wczoraj jeszcze bylo na klikane:tak:Po teletubiskach ide do sklepu bo pustki w domku:baffled:
U nas tez sa jakies szczepionki kleszczowe.
 
No to fajnie macie jak możecie tak poleniuchowac. Mnie mój maluch zgania już o 6 rano więc ja się od rana biorę za sprzątanie i gotowanie a on po jakiejś godzince intensywnej zabawy idzie spac a ja niestety już nie usnę bo wstaje moja córka:-) Także wieczorem padam z nóg i tylko głowę do podusi przyłożę już śpię:-D
 
:szok: jejciu a moje dziecko jeszcze spi:szok: ,znow nie pojdzie na drzemke jak zawsze miedzy 12-13....tylkp o 15 wtedy spi z 2 godz i wieczorm buszuje do 23.oo:eek: chyba zaraz go obudze.......o juz sie rusza to spadam, jak mi sie uda to jeszcze dzis zajrze:tak:
 
brenda to masz malego spiszka:tak:,moje dziecko niestety budzi sie wczesnie ,dzis przed 7:baffled::baffled::baffled: Wiec nie ma po mnie melodi do spania bo ja jestem straszny spioch:-D:-D:-D
 
Hej

my tez dopiero wstałysmy ,teraz Emi mleczko pije :-p :-p
dzis jej na drzemke nie połże wcale ,to pojdzie wcześniej wieczorem spać ,bo od przestawienia godziny wszystko sie jej pokręciło,i na drzemke wczoraj poszła spać o 16 a na noc o 21;30 :baffled: :baffled: :baffled: :baffled:

wczoraj okna umyłam ,:tak: :-) ,jedno mi właściwie tylko zostało:tak:
 
I ja witam:-)
Moje dziecko po przestawieniu czasu śpi trochę dłużej, tzn. do ok.7.00, a na drzemki i wieczorem chodzi spać po staremu:tak:.
Wczoraj byliśmy na jeszcze jednym spacerze i umyłam też jedno okno. Dzisiaj też trochę umyję i może do świąt wszystkie będą czyste;-):-D. Na zewnątrz trochę się chmurzy:baffled:, ale mam nadzieję, że zdążymy na spacer.
Na obiadek robię dziś pulpeciki w sosie pomidorowym, tylko muszę skoczyć po koncentrat, bo nie mam. Już mi się nie chce gotować osobno dla Kuby, a myślę, że takie pulpety chętnie zje.
 
reklama
Do góry