reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dzięki za pomoc z tym suwaczkiem bo jaoś tak się przyjemniej patrzy na te posty:-) a ja już muszę się zbierać wysuszyć włosy i do pracy Życzę Wam miłego dni Wpadnę tu wieczorkiem Papa
 
reklama
Właśnie sobie poczytałam co tam popisałyście wczoraj wieczorem. Dobrze, że mało tego było:tak:

Zielona co to za torbiel? Z czego to sie robi? Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

Kasiulla cieszę się, że mąż został:tak: No i ten laptop:-D :-D :-D Super!

Pycha ten kwiatek to na wiosne Ci w kompie zakwitł:-D Ja takiego nie mam. A szkoda;-)
 
hej kobitki :-D

zielona mam nadzieję że wszystko bezdie dobrze :-)

Magdalena, kasiulla, Leika wy spac nie możecie, o takiej porze przed kompem :szok::confused::-D

a my na nogach od 7:30, więc nie tak źle :-)

dobra spadam na śniadanko i może zajrze jeszcze z kawka, bo teraz moja Majcia juz próbuje mi wyłaczyc kompa :baffled:
 
POBUDKA
Pycha ja tez nie mam kwiatka.......:-) .ale za to otwieram posty od strony 940 i musze szukac gdzie skonczyłam pisac:wściekła/y: zeby wszystko przeczytac:szok:

a moje dziecko wstało rano napiło sie cherbatki wiec go przeniosłam do siebie do wyrka i zasnoł,wczoraj wieczorem tez niechciał spac w łozeczku

A za oknem WIOSNA:-) ;-) :-D :happy:
dziewczyny moze za jasno macie w pokoju,ja teraz zazucam koc na okno zeby mały dał pospac
 
a słyszałyscie ze to dzis albo jutro pezestawia sie zagarki:baffled: jakos tak dziwnie bo zawsze ostatniego a teraz tydz wczesniej:confused: albo mi sie cos pokickało:eek:
 
brenda ale chyba jak dobrze pamiętam twój synek chodzi późno spać??? i dlatego dłuzej śpi???

moja Maja zasypia o 20:30 i wstaje tak około 7-7:30, więc w sumie 11 godzin
 
reklama
Witam moje kochane kobietki ;-)
Weronika dzisiaj pospała troszku dłużej, do 7:45 :-)
Siedziałam wczoraj do późna i oglądałam jakiś film z Angeliną Jolie na TVN, fajny ale chyba około 2 się skończył :wściekła/y:

Weronika oglądała Teletubisie na BBC PRIME a mamusia walczyła w kuchni z naleśniczkami dla córusi na śniadanko - pyszniutkie z jabłuszkami :tak:
Moje dziecko ogląda bajki po angielsku, niech się uczy ;-)

A j azaraz zmykam do szkoły i kończę dopiero ok 15 więc sądzę że spotkamy się dopiero wieczorkiem :-(

U mnie też słonecznie, życzę miłego dnia i przyjemnych spacerków :tak:
 
Do góry