reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

no tak jak ja moge siedziec i klikac to was nie ma, pewnie wszystkie wzieły z Zuzi przykład i poleciały do mezusiow sie poprzytulac eh:cool2:
 
reklama
Wpadłam życzyć Wam dobrej nocki i miłego weekendu. jutro mnie nie będzie, jedziemy do rodzinki. Odezwę się w niedzielę.

A propos - jutro ponoć jest światowy dzień bez komputera ;-)
 
dziewczyny normalnie maz zostal :-D :-D
ale w sumie taka cisze maialam i sie porzadnie z Lenka na lozku wyspalysmy a i jeszcze jeden plus to taki ze nic nie jadlam a przydaloby sie tak pare dni nic nie jesc :-D :-D :tak: :tak:

wiec laptop jest i bede pisac - do nastepnej wyprowadzki :eek: :laugh2: :laugh2:

amorow u nas nie ma bo mam @:tak: ;-) :-D i dobrze :tak: ;-) :-D :dry:

bylismy cale popoludnie i wieczor u tesciow a ja w tym czasie z tesciowa do manufaktury pojechalysmy ale nic sobie nie kupilam oprocz tuszu do rzes :-( ;-) :-p
widze ze wszystkie juz spicie to dobranoc
 
Witam Ja dzis wstałam troszku wcześniej bo ide do prcy a mój kochany mąż zostaje z dzidziem w domku Będę tęsknić bo tak się rozmijamy Mąż pracuje w tygodniu a ja w weekend Taka odskocznia od całotygodniowych posiedzeń w domu Teraz piję kawkę a Wy dziewczyny chyba śpicie dłużej w weekend:-D :-D
 
Dzień dobry! Ja dziś na nogach od 6:00 :szok::szok::szok: To moje dziecko wykończy mnie kiedyś z tym porannym wstawaniem.:wściekła/y: zjadłam śniadanko wypiłam kawkę i zaraz kierat dnia codziennego!!!!;-) Nastawiam pranie, znowu sprzątam, choć wczoraj po południu sprzątałam:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: no i małego trzeba przewietrzyć bo słonko dziś świeci:cool2: ale wieje mocno.
 
Ja to mam dobrze bo jak synkowi dam po śpiączku pleko zanim zacznie się wiercić to pośpi sobie do 9, 10 lub nawet 11:-D Czasami to już mi się nudzi bezsynka i zastanawiam się kiedy wstanie
 
reklama
Magdalena Sk mój tak kiedyś sypiał od niedawna tak się przestawił na rannego ptaszka:tak: :tak: a co do suwaczków. Wejdź na stronę polskich suwaczków to są te które ja mam w podpisie i tam to już wszystko wyczytasz jak to się robi tylko musisz się zarejestrować.
 
Do góry