reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
nie śpimy nie spimy :-D

zastanawiamy sie co tu dzis robić, bo mimo ze słonko świeci to wieje mocny wiatr :no:, więc chyba na spacerek wyjdziemy dopiero po spaniu, a teraz czasn na jakieś porzadki :baffled:

WerEla miłej nauki :-)
 
Moje dziecko też chodzi spać o 20:30. Przed 21 to już zawsze śpi. Najczęściej wstawał ok 7-8 ale ostatnio przegina:wściekła/y: . W pokoju mam rolety więc nie jest jasno. No tak ma i już. Muszę się przyzwyczaić. Ale tak jak Pycha mówi. Rano wstanę odwalę wszystko co mam do zrobienia i luzik:tak:

U mnie wieje coraz mocniej:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: Słoneczko piękne:cool2: , ale wiatrzysko powalające:szok:
 
Witajcie mamusie!
Wczoraj to już nie miałam siły dosiąść do kompa, ta kuchnia mnie wykończyła. Zresztą siedział mężulo i coś oglądał, to dałam spokój. Nawet Wam dobranoc nie powiedziałam! :zawstydzona/y:
Moja córcia dziś pospała do 7.30! Dawno tak późno nie wstała, ale to pewnie dlatego,że bylo nocne karmienie o 2 :szok: . Trzy razy ją kładłam spać i sie budziła, dostała butelke i usnęla na rekach zanim doczekałam do "bekusia". A przesypiała całe noce od 4 miesiąca!
Zielona, skąd się takie paskudztwa biorą?:confused:
Pycha, ja nie mam kwiatkow zni zadnych innych reklam, bo nasz kolega założy nam tarczę, która blokuje wyskakujace okienka. I mam spokój.:happy:
Sewa, bardzo trafne.. przewietrzyć:-D :-D :-D
MagdalenaSk, to Ty się kobieto ciesz. Moja Martyna też kiedyś spała od 18 do 9 rano! Do tego 2 dzienne drzemki po 2 godz. Teraz idzie spać 19-20, karmienie 4-5 rano i czasem do 7 pośpi, a czasem o 6 juz skowronek mi ćwierka w pokoju.. No i w dzień juz tylko raz!

A co do zegarków, to dziś przestawiamy! Niestety na naszą niekorzysć, bo śpimy godzinę krócej, wiec nie rozrabiać za długo wieczorem z mężusiami.. ;-) :-D
Pozdrawiam. ide troche posprzatać

 
Zmykam na zakupy i spacerek zaliczymy przy okazji.:tak: Umówiłam się z koleżanką, która ma takiego smyka jak Jędrek, to dzieci będą miały trochę atrakcji, a mamy poplotkują;-) Do potem kobitki!
 
Witam mamusie
ja to jestem dzis taka niewyspana.... zwykle oczka otwieram z corka okolo 11 a dzis maz szanowny mnie obudzil swoja glosna toaleta poranna i niestety juz nie usne bo u mnie problemem jest straszna alergia ale taka dziwna bo jak spie to nie meczy a jak otworze na pare minut oczy i jestem przytomna to leci mi z nosa ciurkiem :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: przez caly dzien czasem - pylki to na pewno ale co mnie tak uczula po nocy to nie wiem przeciez koldry antyalergiczne z scierka do kurzu latam codziennie chyba musze sobie jeszcze odkurzac z filtrem HEPA zakupic :confused: :confused: :-D :-D
 
reklama
Do góry