reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witajcie.
Normlanie z tym waszym klikaniem,tyle stronek,a nie bylo mnie od jakos chyba 13,czy cosik takiego.Aż musiałam zwiększyć sobie ilość postów na stronie,bo te strony się zwiększały do czytania i masakra nadgonić wszystko.
Sewa-widze,że wyczekujesz męża,to tak jak ja robiłąm.chyba znmowu musze,bo wraca w maju dopiero.
Iwonka uciekła,ale zda relacje jakw róci zapewne co się działo.
Ja tam siedze w domku na weekend,troszke u mamy może posiedze,bo n apierogi zapraszała,a ja uwielbiam pierogi.
 
reklama
Wiecie co,ja chyba zrobiłam się allegroholiczką:zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: .Właśnie odebrałam kurteczkę dla Kacperka.Już wyprałam i się suszy.Przy tej pogodzie to trochę potrwa:tak: :tak: :tak: .

No to ja chyba też jestem,bo non stop coś zamawiam.
Dla synka i dla siebie.Bo skoro taniej nawet z przesyłką,to dlaczego nie.
Iz awsze coś tam szukam,hehe,
 
Ja jeszcze tylko na chwilę, bo mężuś poszedł się kąpać i jakl przyjdzie pewnie będzie mnie molestował;-):-D:cool2::laugh2::-D. Zjedliśmy sandacz, sałatkę i do tego winko:tak::cool2::cool2::cool2:. Mniam.....
Życzę wszystkim kolorowych snów:-):-):-)
aaa i nie piszcie za dużo;-).
 
zuzia życze miłych amorów :-)

ja na dzis kończe

DOBRANOC
111111111rm7.gif

 
witam
musze was normalnie okrochmolic:wściekła/y: tyle naklikałyscie :szok:
ja jak w dzien usiadłam to moje dziecko 3 razy mi wyłanczało kompa i nic nie mogłam napisac tylko tyle co przeczytałam,nieda mi posiedziec....a najlepsze to to ze jak wyłaczy to strzela głupi usmieszek i idzie sie bawic:wściekła/y: :wściekła/y:
a i dzis cały dzionek w domku przesiedzielismy bo cały czas padało:-( ale od jutra ma by c wiosna u mnie 13 stoni i słoneczko:-) :-D :happy:

a ja jakos ostatnio nic nie kupiłam na allegro:-( i nawet mało co tam zagladałam

Zuzia to figluj z mezem:tak: moj niestety w pracy jak co sobota.....chyba sobie sama pofigluje;-) :zawstydzona/y: :wink:
 
zuzia- pyszna kolacyjka , a ja na obiad miałam dziś dorsza z pieczarkami ,zapiekane ziemniaczki i pyszną surówkę kiszoną :-p

Przed chwilką wróciłam od gina (ale się wysiedziałam ) i okazało się że mam torbiel krwotoczną na 5 cm :sick:
Czekam do @ jak torbiel się nie wchłonie to zabieg chirurgiczny :-((oby się obyło bez zabiegu ...)
 
reklama
Do góry