reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Sewa -właśnie zauważyłam twój suwaczek:-). Pewnie już się cieszysz na powrót męża i pewnie do nas nie będziesz zaglądać;-).
 
Tyle że ja jestem laik w tych suwaczkach:baffled: iwonka a co porabia Twoj szkrab jak nie spi a Ty siedzisz przed kąpem Ja tak nie moge Jak moj synuś sie obudzi to juz cala musze być dla Niego;-)
kliknij sobie w ktorys suwaczek jaki mamy MY w ten ktory ci sie podoba i otworzy Ci sie strona z nimi i tam tworzysz :tak:Jak to zrobisz to daj znac i powiem co dalej.A moje dziecko albo oglada bajke ,albio sobie rysuje albo sie bawi wtedy kiedy ja jestem tutaj:tak::-)
 
No a jak sie robi takie cudne suwaczki??
Magda - klikasz na któryś z naszych suwaków, otwiera ci się strona, na której robisz swój. Potem trzeba skopiować kod (tylko teraz nie pamiętam który, musiałabym zaglądnąć) i wklejasz w podpisie.
Ups.... Iwonka już ci napisała....
 
Moje dziecko już się złości że podchodzę do kompa, więc zaraz uciekam bawić się z moim słońcem :)

Weronika przed chwilą popztrzyła przez balkon i mówi "mama pacz paja deść" (czyt:.pada deszcz), ale fajnie mam małą gadułę.

Oj już się obraziła i wyszła z pokoju :wściekła/y:
Zmykam do niej, może upieczemy babkę?? Tak to dobry pomysł :tak:

Przesyłam buziaki i już tęsknię za wami kobitki ;-)
 
Oj będę do Was zaglądała :tak: :tak: :tak: tylko pewnie nie będę cały dzień przy kompie siedziała;-)

A czy ja sie cieszę z przylotu męża???????

JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!!!!!!
I te amory:-D :-D :-D :-D :tak: ;-) :-D :-D :-D
 
Pycha - mój notorycznie wylącza mi internet (wyciąga wtyczkę z zasilacza z gniazdka). Do laptopa nie sięga, to ma inny sposób:-D.
 
reklama
Do góry