reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Mój Marcin jak zobaczył "gazetkę" to stwierdził że niezłe z nas wariatki :-D

Aha wiecie co on dzisiaj zrobił??
Przyprowadził kolegę żeby mi się głupio zrobiło że jest bałagan i nie ma obiadu ;-) :-), a to świnia !!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Jestem na sekunkę, ale to klikanie z wami uzależnia :-D

Madziunia pojaw się wieczorkiem to będzie można pogadać jak dzieci już śpią (chociaż twój to nocny marek).

IWONKA to wracaj szybko od teściowej i życzę udanej wizyty u fryzjera.I żeby Vanesska nie płakała jak będziesz się robiła jeszcze piękniejsza niż jesteś ;-)
No bez przesady:no: pieknosc nocy,postrach dnia:szok::-D:-D:-D:-D
A mezulek twoj to tez ma pomysly :eek::-D:-D:-D
Donatella no taki obiadek to tez bym z checia wcinala :tak::-):-p
 
Nie było mnie godzinkę, poszłam uśpić syna a tu kolejne 10 stronek nastukane ;-)

Kasiulla - mam nadzieję, że się pogodzicie!

Zuzia - chyba w przyszłym tygodniu wybierzemy się po kojec.

A tu macie link do tego artykułu o tej sepsie, co było we wczorajszym teleexpresie:
Sepsa na Opolszczy
 
To mam jeszcze chwilkę bo mała je jogurt. Zaczynamy już robić babkę zaraz z Weronisią. Mój ukochany zaraz przywiezie margarynę i cukier waniliowy bo mam braki w domciu. A jaki szczęśliwy był jak powiedziałam że babkę upiekę, on ją uwielbia. Muszę jakioś się troszę przypodobać bo mnie na wczasy nie zabierze ze sobą ;-)

No też tak pomyślałam, i jak usiedli razem w dużym pokoju z tym kolegą to mówię że jak już są w domu to mogliby zrobić zakupy i obiad ugotować :tak:


I mnie wyśmiali :-D :-D :-D :wściekła/y:
 
reklama
dziewczyny zostal i zostawil laptopa :-) :tak: :tak: :-) ale przez moment byl juz spakowany;-) :-p

czy to Iwona jest autorem tego artykulu???
bo juz nic nie rozumiem:-(
i o jaka gazetke chodzi??:confused: :baffled:
 
Do góry