reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Ma i to niezłą ,zawsze mam wtedy czas dla siebie i bb,

teraz niestety muszę już zmykac ,wezmę dziecko moje na deszczowy spacerek ,:tak: :tak: :happy:
 
Jejku, dziewczyny, co wy się tak kłócicie z tymi facetami:szok:.
Ja właśnie mojego chłopczyka położyłam, może jak się znudzi, to zaśnie, bo przed południem spał tylko godzinę, a to trochę mało. Na razie jeszcze go słyszę.
Leika - pytałaś o kojec. Mamy duży (chyba największy) kojec włoskiej firmy cam. Jest naprawdę dobry, służył już dzielnie mojej Karolinie i naprawdę polecam. One zresztą chyba wszystkie mają tą samą wysokość. Ale mój Kuba to taki aparat, że zawsze coś wymyśli. Jak akurat nie je ziemi z kwiatów, nie wchodzi na łóżko, nie stoi na krześle, to wyrabia coś innego (np. gryzie buty). Zawsze coś wymyśli, to wymyślił też jak wyjść z więzienia (czyt.:kojca). Nie sposób się przy nim nudzić. A kojec jest naprawdę OK.
Iwonka - pomysł z gazetą pierwsza klasa. Jak mój ślubny przyjdzie z pracy to mu pokażę:laugh2:. I stronka świetna:tak:.
 
Magda nie przejmuj się tylko pisz ,tak czsem jest że nie odpisuje sie od razu na kogoś posty,na moje tez czasem się nie odpisuje i na inne tez,tak jest na forum ,ale zawsze jesteś mile widziana w naszym gronie i wszystko dokładnie czytamy :tak: :tak: :tak:

do później
 
reklama
Do góry