reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Kobiety a moje dziecko zawsze śpi godzinę z zegarkiem w ręku :wściekła/y:

Jak była malutka to potrafiła spać 15 minut lub pół godzinki, szału dostawałam.

Ale jak na spacer szłyśmy to spała trzy godziny, ale w domu to 15 minut :wściekła/y:
 
Tyle że ja jestem laik w tych suwaczkach:baffled: iwonka a co porabia Twoj szkrab jak nie spi a Ty siedzisz przed kąpem Ja tak nie moge Jak moj synuś sie obudzi to juz cala musze być dla Niego;-)
 
MagdalenaSk to norma jest nie ma się co przejmować takimi dooperelami. Tylko pisać, pisać, pisać:tak: ;-)
 
i ja jestem ale chyba na chwile, bo moje dziecko kręci się koło mnie, więc albo coś zbroi albo wyłaczy mi kompa :baffled::baffled::baffled:

Magdalena tak to juz jest że raz ci ktoś odpisze a raz nie, musisz się przyzwyczaić, ale czytamy wszystko
 
Nie przejmujcie sie mna tak:-p ale to mile dziekuje Wlasnie czytalam sobie Wasze posty i pomyslalam ale super wiec chcialam sie wkrecic dlatego przez chwile bylo smutno ale juz oki:-D :-D :-D
 
reklama
Iwonka - nam też już smutno, że cię nie będzie;-):-(.
Magda - tyle nas tu jest, że trudno na wszystko odpisać, ale wszystko czytamy:tak:. A ile ma twój synuś:confused:
Moje dziecię zasnęło z nudów:-D. Mam chwilę dla was. Dosłownie chwilę, bo on po południu raczej krótko śpi (albo wcale).
 
Do góry