reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
moja Maja je czyste mleczko 2 razy: na noc 240ml i około 5-6:00 rano 120ml = 360ml
i jeszcze tak z 2-3 razy w tygodniu dostaje kaszkę na sniadanko

Aga takiego męża to tylko zazdrościc, mój to kanapki tylko umie :no: ale jeśli chodzi o jedzonko to obydwoje lubimy raczej na ostro
 
Mam pytanie do mam rocznych dzieci: ile razy dajecie mleko i ile razem wychodzi ml?
od ponad dwoch tygodni jak juz nie karmie jej piersia to w sumie raz dziennie a czasem dwa daje jej kaszke mleczno ryzowa 250ml bo samego mleka nie chce pic.Raz wypila bebiko bananowe i juz wiecej nie chce.Ale jutro sprobuje dac jej platki kukurydziane z tym mlekiem bananowym.Codziennie je tez serki Danio.
 
Noelka zdjecie Maciusia było robione w tym tyg:-)
wkleje jeszcze jedno na ktorym go bardziej widac:-)

Anakonda ja daje mleko rano 240ml i na kolacje kaszke tez 240ml ale zdarza sie ze nie zje całej butelki czyli wychodzi gdzies ok 480ml
 
ddvi0.png
 
Weszłam zobaczyć co tu się nowego dzieje i czytać wsyztsko,obym nie była do tyłu z wami,bo jak przegiapie zawsze posty to potem musze nadrabiać.
ja ide kąpać właśnie synka,tzn on sam się kąpie,ale musze wszytsko mu przygotować,wode ,ciuchy itp.
Kunda fajny szkrabek twój,siedzi super na krzesełku,jakie niebieskie oczka(jeśli dobrze widze).
 
witajcie !!!!!!!!!!!!!!!!
kochane mysle ze mnie jeszcze pamietacie to ja jak tylko bede miala wolne od pracy to powklejam troszki zdjatek bo juz minol szmat czasu
pozdrawiam was goraca i mocno sciskam i caluje wszystkie i te co mnie pamietaja i te ktore dolaczyly do nas jak mnie juz niebylo mocne buziaki dla brzdacow -pewnie juz powyrastaly na pannice i kawalerow

pozdrawiam i jeszcze raz caluje i ja o was pamietam wy o mnie tez pamietajcie:tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :-) :-) :-) :-) :-) :-)
 
Kunda Macius jaki fajniutki na tym zdjeciu:tak: :-)
Na meza rzeczywiscie nie moge narzekac:tak: udal mi sie:tak: :-) Idealem nie jest, ale kto nim jest:tak: ;-) Ja w kazdym razie jestem zadowolona:tak:
Mojemu malemu ida nastepne zabki chyba bo strasznie marudzic idac spac, a jak usnie to po godzinie sie budzi z placzem:no: normalna zalamka:no:
 
reklama
Witam wieczorkiem.
Ja z matkiem juz się wyłączamy,bo ide mecz oglądać w ręczną Polska-Dania.
Życze miłego wieczorku wszystkim i do juterka.
Od razu pisze dobranoc wszystkim.pa
 
Do góry